Біткоїн повертає владу людям

Біткоїн повертає владу людям

Ми не повинні забувати про важливість захисту цінності робочої сили, що тепер посилюється завдяки Біткоїну.

Профспілки дали людям силу боротися із великим бізнесом і захищати свої трудові права. Біткоїн повертає людям владу захистити ці права раз і назавжди.

День праці у США – це зазвичай час, щоб відпочити з друзями та сім’єю, приготувати хот-доги на грилі та насолодитися таким необхідним відпочинком, перш ніж свято буде у розпалі. Хоча це стало символом сучасного значення Дня праці, його походження бере свій початок понад століття назад.

Першим штатом, який визнав День праці як свято, став Орегон. Перший законопроєкт було прийнято 21 лютого 1887 року. До кінця 1894 року це свято прийняли 23 штати, а Конгрес того ж року зробив його загальнодержавним святом.

Профспілки відіграли центральну роль у створенні робочого середовища, яке ми маємо сьогодні. У розпал промислової революції працівників та їхні права не поважали. Життя робітника в ту епоху було пеклом. Чи хотіли б ви працювати 12 годин на день, сім днів на тиждень і ледве зводити кінці з кінцями? Це умови, в яких працювали багато ваших предків, щоб забезпечити свої сім’ї.

Діти п’ятирічного віку були змушені працювати, щоб прогодувати сім’ю. Зараз праця дітей вважається нелюдяною, а тоді це називалося нормальним. Окрім тривалого робочого дня, умови праці були небезпечними, а власники бізнесу могли менше піклуватися про ваше здоров’я та добробут.

Роки такої роботи залишили людей втомленими, ситими по горло та готовими до бунту – не дуже відрізняється від того, що ми маємо сьогодні, чи не так? У ті часи робітники виходили з протестами на вулиці та іноді бували вбитими, захищаючи свої права як люди, яких не повинна експлуатувати грошова еліта.

«Справа Хеймаркет» є прикладом, коли загинули люди. Сім поліціянтів і четверо цивільних були вбиті, коли поліція намагалася розігнати мітинг на підтримку робітників у Чикаго.

Кров була пролита, щоб дати нам те, що ми сприймаємо як належне. Вам подобається працювати лише 8 годин на день? Профспілки – ось кому ви завдячуєте за це. Ви любите відпочивати на вихідних? За це також потрібно подякувати профспілкам. Ви маєте медичну страховку від свого роботодавця? Також можете подякувати профспілкам.

Ми повинні віддати належне там, де це необхідно. Де були б ми зараз без зусиль робітничого руху? Працювати з усіх сил без жодних шансів прожити хороше життя? Я це рішуче відкидаю. Ми не повинні лягати кістками на роботі й помирати. Грошова система, основана на кредиті, і стимули до експлуатації людей створили жахливі умови праці до того, як прижилися профспілки.

Профспілки, зазвичай, мають погану репутацію через упереджені ЗМІ та те, як вони представлені широкій громадськості. Здається, це спрацьовує, оскільки кількість членів профспілок скоротилася з історичного максимуму в 20 відсотків робочої сили (17 мільйонів людей) до 14 мільйонів у 2021 році (10,3).

Профспілки більше не мають повноважень, які вони мали колись для покращення робочого середовища та підвищення оплати праці. Цю роль в основному передали державним і місцевим органам влади. З цією зміною змінився рівень членства у профспілках. Працівники державного сектору мають найвищий рівень членства в профспілках – 33,9 відсотка. Цей показник у п'ять разів перевищує показник працівників приватного сектору, який становить 6 відсотків.

Відхід профспілок із приватного сектору змусив працівників боротися з ненажерливими корпоративними конгломератами, які доводять своїх працівників до межі. Вигорання співробітників є непідробним явищем, і працівники масово звільняються. Термін «велика відставка» виник не на порожньому місці.

Білі та сині комірці не можуть уникнути нищівного хом’якового колеса, створеного фіатими грошима. Ті самі люди, від яких ми залежимо в тому, що вони про нас подбають, перебувають під величезним тиском. Чотирнадцять відсотків лікарів повідомили, що вживали наркотики або пили на роботі, щоб впоратися з вигоранням і посттравматичним стресовим розладом, викликаними пандемією. Народ, у нас серйозні проблеми.

Корінь цієї проблеми полягає в грошах, основаних на кредиті, і наявній у центральних банків потребі роздувати валюту. Саме інфляція змушує людей та підприємства бігти швидше в хом’яковому колесі, поки ми не сягаємо межі. Як працівникам кинути гайковий ключ у хом’якове колесо і зупинити його раз і назавжди?

Біткоїн повертає владу людям

Біткоїн є найкращим інструментом для розширення економічних можливостей кожного працівника в Сполучених Штатах і в усьому світі. Біткоїн повертає енергію, яку вкрали у вас світові центральні банки. Біткоїн дає вам змогу приймати власні економічні рішення без втручання держави.

Біткоїн дозволяє вам планувати майбутнє і не боятись, що ваше важко зароблене багатство розтане через примхи якогось безликого банкіра в прокуреній кімнаті. Біткоїн забирає цю владу раз і назавжди.

При грошовому стандарті Біткоїна профспілки все одно знадобляться, щоб забезпечувати боротьбу за права працівників і їх захист. Однак профспілкам більше не доведеться вести переговори про зарплату так енергійно, як це було в минулому, оскільки інфляція більше не буде лихом, що з’їдає зарплати членів профспілки.

З дефляційними грошима товари та послуги будуть дешевшати, а не дорожчати. Якість життя різко підвищиться разом із хорошими пільгами. Робітники вимагатимуть, щоб їм платили в сатоші, як тільки широка громадськість визнає цю фундаментальну істину.

Допоможіть повернути владу людям, прийнявши грошовий стандарт Біткоїна у своєму житті. Будьте прикладом і спостерігайте, як інші наслідують ваш приклад.

Це гостьова публікація Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024