У вашій Біткоїн-подорожі вам всюди простягнуть руку допомоги

У вашій Біткоїн-подорожі вам всюди простягнуть руку допомоги

Подорож одного біткоїнера, який прокладав свій шлях крізь серйозний крах біткоїна, постійно прагнув навчитися в інших і в процесі знайшов спільноту.

Все почалося з обвалу біткоїна у 2017 році. Моєю першою думкою було: «Куди я, до біса, вплутався?»

Усі гроші, які я вклав у біткоїни минулого року, впали на 80%. Я повільно спостерігав, як моя стратегія виходу та набуте багатство зменшуються на очах. Те, що я вважав однією із найзначніших інвестицій, які я коли-небудь робив, миттєво перетворилося на один із моїх найгірших кошмарів. Після кількох днів недовіри я розпочав подорож, щоб з’ясувати, що це за штука така цей біткоїн і як я можу максимально використати те, що залишилося мені після краху.

Я родом із Рокет-Сіті (воно ж Хантсвілл, Алабама), де основні ризики пов’язані з тим, є ви фанатом Алабами чи Оберна, і визначенням, кому можна розкрити цю інформацію. Але тут я зіткнувся з найскладнішим питанням, з яким стикаються всі нові біткоїнери: чи продавати зараз? Я знаю, що люди, які читають це, ймовірно, закричать: «Дідько, ні!», але тоді у 2017 році здавалося, що це і бовдуру зрозуміло. Частково тому я насолоджуюся навчанням новачків у сфері Біткоїна, тому що і сам був раніше на їх місці. Бувши новачком, я досліджував і майже все купував за біткоїни, щоб мати змогу вчитися.

Я прочитав «Інтернет грошей» Андреаса М. Антонопулоса, переглядав безліч відео на YouTube і слухав подкаст «Байки зі склепу», серед іншого, чого моя дружина досі не пробачила мені. Однак, «Грошовий стандарт Біткоїна» Сайфедіна Аммуса, я прочитав, коли повністю проковтнув оранжеву пілюлю Біткоїна. Моє захоплення та відкриття перетворилися на повноцінну проповідь Біткоїна сім’ї, друзям, незнайомцям у продуктовому магазині та всім, хто був готовий слухати. Дивно, але майже всі, з ким я спілкувався, слухали, і вони досі дякують мені за те, що я познайомив їх із найкрутішими грошима, які коли-небудь існували.

У моїй родині та колі впливу мене називали «біткоїнщиком». Швидко перенесімося вперед до бичачого тренду 2020 року. Мене засипали телефонними дзвінками, текстовими повідомленнями та особистими повідомленнями в соцмережах ті, хто не слухав мої ораторські виступи. З часом я почав думати про те, як у найкращий спосіб зібрати всіх цих людей, щоб мені не довелося проводити ту саму розмову кілька разів. Я зайшов у Twitter, щоб побачити, що обговорюють деякі з моїх улюблених подкастерів та авторів, і виявив #BitcoinTwitter. Це було як у фільмі «Першому гравцю приготуватися» – сповнено химерності, індивідуальності, жартів «для своїх», шитпостінгу і тролінгу. Я годинами прокручував сторінку, не маючи сили зробити ретвіт або відповісти, тому що це була мій перша проба у Twitterverse.

Я дізнався про Біткоїн-мітап у Нешвіллі, але чекав кілька місяців, щоб прийти на нього, бо не знав, чого очікувати. Ось він я, «біткоїнщик», але ніхто про це не знав, крім мого кола. Мені потрібно було це змінити, але я не знав, з чого почати.

Коли я нарешті вирішив відвідати мітап, я просто хотів побачити як це навчати інших про Біткоїн і потенційно спілкуватися з іншими біткоїнерами. Я й гадки не мав, що цей мітап покладе початок моїй подорожі й дасть мені нове прізвисько «Конектор», вигадане моїм другом, який проводить Ешвілльський мітап.

На цей мітап мене привела віра та довіра Богові. Бог і моя новоспечена Біткоїн-сім’я були надзвичайно добрими до мене. Я налагодив стосунки з іншими організаторами мітапів і поділився з ними своїми ідеями та баченням, і мене запросили на дводенну конференцію в Остіні, штат Техас, яка проходила в Pleb Lab. Час, проведений там, був дуже пізнавальним, і мене вразила їхня увага до деталей. У них є дієва формула, і я мав честь навчитись у них. Від прогулянки вулицями Остіна до найбільшої конференції, яку я коли-небудь відвідував, що тоді здавалося мені удачею, – але я вважаю, що це було щось більше, ніж удача, це була справді Божа милість.

Конференція «Біткоїн-2022» перевершила все, що я міг собі уявити. Участь у ній зміцнила мій інтерес і мету працювати у Біткоїн-сфері. На ній я познайомився з одними з найбільш дивовижних людей з ​​усього світу, які поділяють таке ж прагнення до створення кар’єри, оранжевих пілюль та зміни життя звичайних людей. Коли мене не було на конференції, я проводив час на Airbnb, де шукали житло я та інші біткоїнери. Ми легко могли б створити реаліті-шоу з усіма персонажами, розмовами, мозковими штурмами та вибором їжі. З кожним із цих людей наші стосунки розвивалися, і я назавжди вдячний за цей час і досвід спілкування.

Усе завершилося, коли я отримав можливість стати волонтером на стенді для зустрічей під час конференції. У 2014 році мене вразив журнал «Bitcoin Magazine», який стояв на стенді місцевої пивоварні. Я поняття не мав, що це таке, тому взяв і почав читати. Під час цієї подорожі дуже важливо пам’ятати про віру та причину, з якої ви вирушили по шляху Біткоїна. Для одних це отримання прибутку чи захист від інфляції, для інших – це «до біса гроші». Для мене це ті самі речі, а також шанс для кожного отримати свободу і самостійність, які не можна реалізувати в сучасному світі без Біткоїна. Зрештою я зустрів іншого місцевого біткоїнера, і ми погодилися, що нам потрібно почати проводити власний мітап у Рокет-Сіті.

Біткоїн-мітап у Рокет-Сіті був першим кроком, але мені довелося приєднатися до Twittersphere. Я не мав уявлення, як бути цікавим, тому вирішив цікавитися самому. Цікавився тим, що інші роблять, говорять, продають або започатковують. Я помітив людей; якщо комусь була потрібна річ, яку пропонував хтось інший, я їх між собою зв’язував. Залучати інших і переживати цю подорож разом – це те, чому я відданий і чим захоплений.

Я закликаю усіх плебеїв дати оранжеву пілюлю своїм сім’ям, друзям і соціальним колам. Почніть розмову з ними так, щоб вони могли зрозуміти й не здавалися. Вони хочуть знати, чому ви захоплюєтеся Біткоїном. Зробіть ще один крок та організуйте мітап або відвідайте мітап у сусідніх містах. Ваша підтримка спільноти дуже допоможе. Тим, хто цікавиться Біткоїном, але не знає, з чого почати, я пропоную прочитати згадані раніше книги та відвідати місцевий Біткоїн-мітап. Ставте запитання, досягайте розуміння та створюйте спільноту. Новачки втрачають можливості, тому що їм здається складним наслідувати нас, але якщо ви будете ставити запитання та прагнути розуміння, то підете натхненними, а не розчарованими.

Вияв цікавості до інших – ось з чого я почав цю подорож. На цьому шляху я завів чудових друзів і зустрів неймовірних наставників. Під їхнім керівництвом я зростив свій місцевий мітап та мережу. А я тільки починаю.

Це гостьова публікація Джастіна Рагланда, співорганізатора Rocket City Bitcoin. Висловлені погляди є повністю його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024