Біткоїн – це валюта любові, що надихає діяти в ім'я миру

Біткоїн – це валюта любові, що надихає діяти в ім'я миру

Біткоїн створив Сатоші як акт любові до світу, тому він продовжує просувати таку ж самовідданість.

Від опору війні до руху за соціальну справедливість – активісти брали участь у незліченних тяжких боях. Замість того, щоб приносити позитивні результати, їх енергійні зусилля, схоже, змушують їх вести постійну боротьбу. Однак прорив у комп'ютерних науках змінив правила гри. Біткоїн, завдяки розширенню прав та можливостей людей, почав змінювати світовий порядок. У цій статті я покажу, чому біткоїн є валютою любові і як він надихає звичайних людей на творчі дії, спричиняючи соціальні зміни.

1969 р. «У ліжку за мир»: на знак протесту проти війни у В'єтнамі молодята Джон Леннон та Йоко Оно. 
1969 р. «У ліжку за мир»: на знак протесту проти війни у В'єтнамі молодята Джон Леннон та Йоко Оно.

У 1971 році, в розпал війни у ​​В'єтнамі, Джон Леннон випустив пісню «Imagine», яка надихала і закликала людей уявити собі світ, в якому всі єднаються у мирі. Пізніше, Джон та Йоко Оно підкреслили важливість любові у пісні «Give Peace A Chance», зобразивши її як найдієвішу протиотруту від насильства.

Через понад півстоліття після їхніх закликів військові ігри розв’язані деякими лідерами стали ще інтенсивнішими. Прагнення до влади з боку ексклюзивної групи, яке постійно посилюється, розширило гегемоністське панування нафтодолара і спровокувало військові дії для контролю над ресурсами. Після трагедії 11 вересня війна США з тероризмом, у тому числі вторгнення до Афганістану та Іраку, сіє страх і ненависть і робить світ більш небезпечним місцем.

Тепер ці деструктивні сили знаходять вираження у геополітичному конфлікті між Росією та Україною та збільшенням військової могутності США шляхом розширення Організації Північноатлантичного договору (НАТО) по всій Європі.

Любов як потужну силу, здатну змінити світ, було придушено у суспільстві. Це пов'язано з нашою чинною грошовою системою та економікою, яку вона збудувала.

Гроші як борг

Фіатні гроші оголошено законним платіжним засобом ухвалою уряду; вони не мають внутрішньої цінності. Ці гроші насправді є боргом у формі боргової розписки. Їхня пропозиція в обігу контролюється центральними банками, які позичають гроші в обмін на зобов'язання щодо виплати відсотків.

Ці боргові гроші використовуються для створення економіки з високим рівнем споживання, яка дає несправедливі переваги та вигоди тим, хто близький до грошового друкарського станка. Висмоктуючи енергію та ресурси з працьовитих людей, система пригнічує наші серця і руйнує наше прагнення до радості та любові.

Це відбивається і на нашому ставленні до роботи. Для більшості людей робота стала чимось, що вони змушені робити, щоб мати засоби для існування. Більшість займається безглуздою роботою з 9:00 до 17:00, роблячи те, що їм не подобається.

Крім того, ця централізовано контрольована грошова система призвела до того, що Ендрю Росс описує як «кредитократію» – суспільство, в якому держава служить інтересам класу кредиторів та заманює населення у пастку боргами, які вони ніколи не зможуть погасити. Від кредитних карток та студентських позик до медичних витрат – люди, які нагромадили величезні борги, стали найманими слугами. Економічні сили використовуються для придушення любові як джерела творчості.

Дар Сатоші людству

На щастя, винахід Біткоїна звільнив потужну силу, здатну подолати сили руйнування у світі. У зародженні Біткоїна був порив любові, продемонстрований дією його таємничого творця Сатоші Накамото.

Коли наші дії випливають із любові до справи, ми часто нічого не очікуємо натомість. Ми робимо речі безкорисливо, не під впливом зовнішніх сил чи з почуття обов'язку, і участь у цій діяльності приносить нам радість та щастя. Це має власну цінність. Це почуття любові – дар. Це не те, що ми створюємо, а те, що виникає мимоволі. Коли ми вирішуємо діяти зі спонукань цієї любові, ми отримуємо цей дар, який нам дано.

Сатоші працював над протоколом надійних грошей не покладаючи рук, без винагороди та без будь-якої гарантії результату. Своєю працею любові, займаючись власною діяльністю, що має внутрішню цінність, він виявив дар для людства.

Біткоїн з його фіксованим лімітом пропозиції – це новий клас грошей, які ґрунтуються на активах. Поява цієї нової власності відкрила нові можливості, коли люди можуть звільнитися від сфабрикованих відсоткових зобов'язань, які накладаються приватними банками.

У грошовій системі, заснованій на боргу, одержувачі грошей стають позичальниками, яким видано векселі на погашення. У випадку з Біткоїном одержувачі нічого не винні. Вчинок, підкріплений любов'ю, закладеною його творцем, не створює в одержувача потреби у віддачі у сенсі «я винен тобі». Такий акт не спричиняє борг. Це створює новий спосіб дій, який не пов'язує людей очікуваннями та необхідністю відплати.

Мережеве серце

Біткоїн відкрив шлях до серця. Натхненні творінням Сатоші, люди почали слідувати пориву любові. Багато хто здійснив стрибок віри, залишивши старі робочі місця та претендуючи на дар – відкрити та розвинути свої таланти та навички. Від розробників та провайдерів гаманців до творців мемів люди у всьому світі почали використовувати свій час та енергію, щоб підвищити цінність цієї технології.

Завдяки актам любові, які здійснюються людьми вільно і координуються за допомогою алгоритму консенсусу, створюється динамічний ринок. Синхронізуючись із ритмічним пульсуванням нашого серця, почалося нове життя, яке виробляє один блок за іншим за 10-хвилинні удари.

Біткоїн можна розглядати як наше мережеве серце, що працює 24/7 без перерви. Завдяки нашим добрим вчинкам нова валюта входить до обігу, щоб створити потік економічної діяльності. Сила любові, яка поширюється мережею, почала розривати пута боргу.

Через 13 років після того, як було видобуто перший Біткоїн-блок, безперервна віддача, розпочата Сатоші, триває. Щедрість одного з перших послідовників Біткоїна та філантропа (який побажав залишитися невідомим) започаткувала проєкт «Bitcoin Beach» у невеликій гірській країні в Центральній Америці. Тоді президент Сальвадору Найіб Букеле, який усвідомив важливість Біткоїна, пішов на величезний політичний ризик – його країна стала першою, яка прийняла Біткоїн як законний платіжний засіб.

Невпинний оптимізм

Сміливий крок Букеле вселив надію в народ Сальвадора. Це дало простим людям шанс покласти край епосі неолібералізму, яка вкрала їхнє майбутнє. Мужність стала заразною. Авторитетні біткоїнери Макс Кейзер і Стейсі Герберт переїхали до Сальвадора сповнені невпинним оптимізмом. Разом із Корі Кліппстеном, засновником Swan Bitcoin та Bitcoiner Ventures, вони запустили El Zonte Capital, інвестиційну фірму, яка сприяє гіпербіткоїнізації.

Креативна пара, яка тепер стала американськими емігрантами, робить ставку на переможне перетворення країни, яку вже давно експлуатує Міжнародний валютний фонд, що працює на користь США. Вони організують освітні заходи та семінари, щоб допомогти місцевим жителям набути навичок та знань і заявити про свій особистий суверенітет.

Кайзер, який веде репортажі з передової фінансової війни, відзначає позитивні зміни, що відбуваються:

У Сальвадорі 70% сальвадорців, які не мають доступу до банківських послуг, тепер мають можливість використовувати біткоїни як гроші. Туризм зріс на 82,8% у першій половині 2022 року. Зі збільшенням перспектив економічного зростання дедалі більше сальвадорців, які були змушені тікати з країни, знаходять дорогу додому.

Дайте світу шанс

Біткоїн – це валюта любові, підкріплена нашим ентузіазмом. Любов не знає кордонів. Вона просочується через різноманітні форми та кольори національних прапорів, долаючи кордони, щоб торкнутися серця людей.

Тепер іде нова гра. Самсон Моу, засновник ігрової компанії Pixelmatic та колишній директор зі стратегії Blockstream, запалює дух гри на глобальному рівні. Разом з JAN3, технологічною Біткоїн-компанією, яка займається масовим впровадженням Біткоїна, цей миролюбний дипломат залучає національні держави до узгодження стимулів з Біткоїном для пом'якшення конфліктів та зміцнення союзу.

«Я хочу миру зараз. Ми можемо досягти миру зараз, якщо захочемо» – сказав одного разу Джон Леннон. Він нагадав, що все, що нам потрібно зробити, це пробудити силу в собі.

Ми не можемо покласти край війнам і зупинити руйнацію світу воюючи. Ми можемо подолати насильство, лише якщо кожен із нас породить власну творчу силу любові. Через мережу консенсусу, натхненну нашою уявою, ми тепер можемо дати світові шанс.

Це гостьовий пост від Нозомі Хаясе, докторки філософії, яка має досвід роботи у галузі психології та людського розвитку. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно пояснити, що таке Біткоїн Як правильно пояснити, що таке Біткоїн Пояснити Біткоїн так, щоб це було дійсно зрозуміло вашому співрозмовнику, завдання не з простих і, зрештою, це не найпродуктивніший спосіб залучити нових користувачів. Іван Македонскі 09 червня 2024
П'ята епоха Біткоїна: прогнози П'ята епоха Біткоїна: прогнози Прогнози переломних моментів П'ятої епохи Біткоїна. Джо Роджерс 09 червня 2024
Чому Джо Байден ненавидить Біткоїн Чому Джо Байден ненавидить Біткоїн Президент Джо Байден не зробив нічого для підтримки Біткоїн-індустрії перед виборами 2024 року. Нік Хоффман 08 червня 2024