Біткоїн приведе нас до більш доброчесного світу

Біткоїн приведе нас до більш доброчесного світу

Рідко трапляється так, що після революції новий режим виявляється добрішим, м’якішим та справедливішим, ніж попередній. Ми повинні прагнути захистити дух Біткоїна.

Серед біткоїнерів загальноприйнятою є думка, що біткоїн одного дня займе трон світового панування серед цінних активів – чи то силою, наче багатотонна вантажівка, чи за замовчуванням через загальний крах фіатних грошей чи якимось іншим чином. Незалежно від того, як це станеться, що означає ця революція для біткоїнерів? Через популярні узагальнення, як-от «Біткоїн це виправить» та «Виправимо гроші, виправимо світ», багато хто з нас очікує, що після переходу на гіпербіткоїнізацію війни припиняться, настане мир і добробут значно зросте.

Ризики приділяти занадто багато уваги будь-якій надмірно оптимістичній перспективі полягають в тому, що вони не враховують вроджену розбещеність людей. Уся людська раса народжується егоцентричною, і лише через духовне відродження ми можемо сподіватися на зміну статусу-кво. Іншими словами, єдиний спосіб справді покращити світ – це коли зміняться серця людей у ​​світі. Якщо ви вірите, що велике багатство змінює серця людей на краще, що ж, удачі вам, коли ви втратите свої заощадження під час наступної афери із шіткоїнами.

З Біткоїном відбувається щось таємничо дивовижне, потужне й унікальне. У руху є динамічна духовна сторона. Завдяки цьому стійкому протоколу, заснованому на правилах, зупинено так багато зла нинішньої світової системи. Однією з дивовижних переваг Біткоїна є те, що будь-хто, хто хоче отримати від нього прибуток, повинен дотримуватись правил, а правила, як свято вірить Австрійська школа економіки, базуються на природному законі, який є справедливістю, співчуттям і добротою у найвищому сенсі. Це духовні цінності та чесноти.

Як би неймовірно це не звучало для людини, яка не користується біткоїнами, протокол насправді підштовхує до духовних чеснот! Спосіб, у який це досягається, невимовний у своєму комплексному багатовимірному блиску. Біткоїнери вірять у протокол, тому що це справді праведна система, яка глибоко впливає на наше життя та, здається, навіть має трансформаційний вплив на людей – як зовні, так і всередині. Якщо цей духовний побічний ефект Біткоїна реальний, ніби від Бога, то, можливо, є надія на довгострокове майбутнє землян.

Як християнин, який намагається активно уникати спокусливого ідолопоклонства, настільки заразного за наявності багатства, я побоююся і хвилююся за тих, хто «поклоняється» дару, а не тому, хто його дарує. Я вважаю Біткоїн священним і погоджуюся з Джиммі Сонгом та багатьма іншими в цій сфері, що це дар від Бога, за який варто бути безмірно вдячним. Як і все, що вважається священним, його потрібно за будь-яку ціну захистити від нечестивого.

Цьому можна навести багато прикладів, але найвідомішим і найглибшим прикладом захисту є «Війна за розмір блоку». Жадібні та безпринципні типи прагнули отримати вигоду, короткозоро намагаючись здійснити хардфорк протоколу. Але розробники, виступивши як священники й охоронці святині, непохитно стали на шляху і – слава Богу – перемогли. Хоча деякі з тих людей були видатними старожилами, тепер має бути зрозуміло, що вони не розуміли Біткоїн і не заслуговували на те, щоб мати над ним владу; їм не варто довіряти. Ось ми й рятуємось від «надійної третьої сторони», і деякі з тих, кого ми вважали братами, зрадили нас.

Саме така, що не вимагає довіри, природа Біткоїна захищає нас, в той час, як ми цінуємо та захищаємо його як святиню. Сподіваємося, що з тими, хто атакував Біткоїн, одного разу відбудуться зміни, принаймні до такої розумної якості як відмова від обрання тимчасових переваг. Багато хто з’ясовує, що Біткоїн вимагає дисципліни для успіху. Практичні й прибуткові практики відкладеного задоволення, які приходять із ходлінгом і дисциплінованою відмовою від обрання тимчасових переваг, напрочуд змінюють, особливо тому, що розум відкриває досі незвідані, мудрі альтернативи цілій низці різновидів житейського пекла. На жаль, духи, які стоять за житейським пеклом, часто розмовляють нашою мовою, але насправді не з нами.

Це схоже на нацистів у фільмі «Індіана Джонс: у пошуках втраченого Ковчега», які думають, що можуть відкрити та провести священний ритуал із Ковчегом Завіту, і подивіться, що з ними сталося! Крім того, це як лицар Грааля в «Індіана Джонс і останній хрестовий похід», який закликав Джонса «вибирати мудро». Залаштункова дрібниця полягає в тому, що оригінальний сценарій закликав лицаря битися з Джонсом за Грааль, але він був переписаний так, що той влаштовує випробування дотепності, мудрості та чесноти. Здається влучною метафорою.

Так, гіпербіткоїнізація – це результат, якого ми прагнемо в цій революції, але рідко трапляється успішна революція, новий режим якої був би добрішим, м’якішим і справедливішим, ніж той, якому він прийшов на зміну. Якщо біткоїнери справді стануть новою світовою економічною елітою, що завадить нам бути такими ж безпринципними, як негідники, яких ми замінимо? Коротка відповідь: Бог знає. Довша відповідь полягає в тому, що ми повинні бути готові свідомо взяти на себе мантію служіння людству, якого вимагає Біткоїн. Ми вже бачимо приклади цього у спільноті. Не будемо називати імен, але багато хто відмовляється від домашнього комфорту та багатства, щоб подорожувати до країн, які розвиваються, щоб навчати та розширювати можливості за допомогою Біткоїна, одночасно сприяючи розвитку місцевої інфраструктури. Це робота любові: найвища чеснота. Це плід Духа та найважливіший з усіх результатів Біткоїна та зусиль біткоїнерів.

«Немає більше тої любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх». – від Івана 15:13

Це гостьова публікація Філа Снайдера, відеорежисера і відеоредактора. Висловлені думки є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024