Біткоїн: відкриваючи двері фінансовій інтеграції

Біткоїн: відкриваючи двері фінансовій інтеграції

Африка, яка у найближчі кілька десятиліть може перетворитися на економічного лідера, отримає велику вигоду від інвестицій у Біткоїн-освіту.

Дедалі більша майнова нерівність спостерігається у всьому світі. Через інфляцію, конфлікти та пандемію багато хто опинився за межею бідності, тоді як 1% найбагатших людей мають більше влади, ніж будь-коли раніше. У їх руках зосереджено майже у 20 разів більше світового багатства, ніж у 50% найбіднішого населення. І зростання інфляції підливає олії у вогонь: показники у США зросли до 9,1%. Хоча ми всі відчуваємо наслідки, домогосподарства з нижчими доходами страждають найбільше, оскільки зростання орендної плати, газу та загальних витрат на життя сильно б'є по обмеженим бюджетам. Хоча Біткоїн не є панацеєю, це надійне рішення для мінімізації розриву у достатку та ключ до фінансової інтеграції там, де фіатні валюти зазнали невдачі.

Глобальні грошові перекази є одним з найбільш важливих джерел доходу для ринків, що розвиваються, але існує лише кілька компаній з переказу грошей, які дотримуються місцевого законодавства. Це змушує людей звертатися до компаній, які стягують більшу комісію і залишають людей з меншою кількістю грошей у кишенях, яких вони найбільше потребують.

Біткоїн виправляє цю ситуацію, надаючи кращу альтернативу надсиланню грошей через нижчу комісію, вищу швидкість та доступ для тих, хто не обслуговується банками. За оцінками, у Сальвадорі, де біткоїн є законним платіжним засобом, провайдери грошових послуг втрачатимуть 400 мільйонів доларів на рік на комісіях за грошові перекази. Люди у всьому світі використовують мережу Біткоїна для надсилання грошей за кордон у режимі однорангової мережі, і їм більше не потрібно платити комісію за переказ грошей сім'ї. Наприклад, як Анжелі Кунья, користувачці Paxful із Бразилії. Анжела пересилає біткоїни членам своєї сім'ї у США і назад, і використовуючи біткоїни, вона може швидко здійснювати транзакції та уникати високих комісій за грошові перекази.

Роль багатства у політиці також стала важливим питанням, оскільки жменька впливових людей контролює багато рішень, що впливають на наш фінансовий добробут. Наприклад, коли країна вирішує девальвувати чи демонетизувати валюту, як було у Китаї, Венесуелі та Зімбабве, це може призвести до бідності всього населення протягом кількох тижнів чи днів.

Девальвація національної валюти не тільки завдає шкоди громадянам країни, а й має хвильовий ефект у всьому світі, викликаючи падіння ринків або рецесію. Для людей, які страждають від гіперінфляції, біткоїн функціонує як засіб заощадження. Оскільки можна намайнити лише 21 мільйон біткоїнів, це є гарною альтернативою для тих, хто шукає способи, як зберегти свій капітал.

Концентруючи свій негативний вплив в Африці, нерівність доходів поширилася по всьому континенту. Згідно з нещодавніми звітами, більш як половина країн світу з найвищою нерівністю знаходяться в Африці на південь від Сахари. Найбільше від розриву в рівні достатку страждають три основні галузі — освіта, фінанси та земля — до яких багато хто не має доступу.

Ось чому ми прагнемо підвищити рівень освіти на континенті за допомогою екскурсій кампусами, заходів та відкриття освітнього центру PaxNaija в Нігерії. Наша робота на місцях показала, що африканці заповзятливі, розумні та винахідливі — з правильними інструментами вони можуть адаптуватися до всіх викликів, які кидає їм життя.

Якщо ви хочете допомогти більшій кількості людей знайти вихід з бідності, їм потрібен доступ до твердих грошей — і, на мій погляд, немає нічого надійнішого, ніж біткоїн. Хоча багато хто, як і раніше, зосереджується на біткоїнах як на спекулятивних активах, особливо під час недавнього падіння цін, важливо, щоб ми продовжували фокусуватися на реальних повсякденних випадках використання біткоїнів.

Біткоїн може забезпечити фінансову свободу та стати джерелом можливостей для тих, хто шукає вихід із централізованих систем та корумпованих урядів. Щоб досягти фінансової рівності, нам усім потрібно почати дивитися на біткоїн через нову призму. Це тільки початок, друзі мої, — ми тільки торкаємося поверхні — і я вірю, що з Біткоїном, попри нинішню ситуацію, наступне десятиліття принесе ще більше змін на краще.

Це гостьовий пост Рея Юссефа, генерального директора Paxful та співзасновника Built With Bitcoin Foundation. Висловлені погляди є його власними й не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Чи може штучний інтелект спростити дослідження кролячої нори Біткоїна? Чи може штучний інтелект спростити дослідження кролячої нори Біткоїна? У міру того, як інструменти штучного інтелекту стають все більш потужними та доступними, чи можуть вони допомогти більшій кількості людей зрозуміти Біткоїн? Крум Крумов 03 лютого 2023
Чи стане острів Мадейра наступним Біткоїн-раєм? Чи стане острів Мадейра наступним Біткоїн-раєм? Під час візиту на португальський острів Мадейра делегація біткоїнерів займалася серфінгом, зустрічалася з президентом і популяризувала Біткоїн. Джо Накамото 02 лютого 2023
П'ять уроків, які я виніс з багаторічного ігнорування Біткоїна П'ять уроків, які я виніс з багаторічного ігнорування Біткоїна Уроки від ходлера, який зрештою прийшов до Біткоїна, попри неодноразове відкидання можливостей з 2012 року. Костянтин Рабін 01 лютого 2023