Bakkt може продати свій бізнес

Bakkt може продати свій бізнес

Компанія вже звернулася за допомогою до фінансового консультанта, який би допоміг у розв'язанні питання.

Криптовалютний депозитарій і торгова компанія Bakkt розглядає можливість продажу бізнесу або його поділу на тлі фінансових проблем. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Bakkt вже звернувся за допомогою до фінансового консультанта, хоча офіційно жодного повідомлення ще не було зроблено. Джерела Bloomberg додають, що фірма може залишитися незалежною.

Примітно, але нещодавно стало відомо, що компанія уклала партнерство з платформою Crossover Markets для створення майбутньої біткоїн-орієнтованої мережі електронних комунікацій під назвою BakktX.

Що відомо про Bakkt

Компанія Bakkt була заснована у 2018 році, її штаб-квартира розмістилася в Альфаретті, штат Джорджія. Мажоритарним акціонером компанії є Intercontinental Exchange, яка також володіє Нью-Йоркською фондовою біржею. Публічною Bakkt стала у 2021 році. Засновниця фірми Келлі Лоффлер стала сенатором США від штату.

Bakkt надає послуги інституційного рівня, такі як зберігання і торгівля. У другому кварталі 2023 року компанія отримала $348 млн доходу, попри те, що обсяг торгів впав на 15%.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

За крок до банкрутства

Компанія Bakkt, що опинилася на межі банкрутства, у лютому 2024 року отримала дозвіл регулюючих органів на залучення до $150 млн шляхом продажу своїх цінних паперів.

Представники Bakkt перед цим попередили регуляторів, що компанії може не вистачити готівки для продовження діяльності протягом наступних 12 місяців.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024