У CoinGecko стався витік даних

У CoinGecko стався витік даних

Незвична активність була помічена на сторонній платформі email-маркетингу GetResponse.

Хакери атакували агрегатор даних ринку біткоїна та криптовалют CoinGecko, через що 5 червня стався витік даних. Про це повідомляється на офіційному сайті сервісу.

Вранці 5 червня працівники CoinGecko помітили незвичну активність на своїй сторонній платформі email-маркетингу GetResponse. Наступного дня у CoinGecko отримали підтвердження, що стався витік даних.

При цьому наголошується, що з домену CoinGecko не було відправлено жодного фішингового листа, але зловмисник експортував 1,9 млн контактів з акаунта GetResponse CoinGecko і відправив фішингові листи на 23 723 адреси з акаунта іншого клієнта GetResponse.

«Ця активність була помічена одним з наших співробітників, і ми з GetResponse негайно заблокувати подальшу розсилку імейлів. Особиста інформація, яка, на жаль, була скомпрометована в цьому інциденті, включала ім'я користувача (якщо воно було вказано при реєстрації), адресу електронної пошти, IP-адресу і місце відкриття електронної пошти, а також інші метадані, такі як дата реєстрації облікового запису і план підписки», - повідомили в CoinGecko.

Зараз сервіс активно розслідує інцидент та інформує усіх постраждалих користувачів.

Про CoinGecko

Компанія CoinGecko була заснована у 2014 році ТМ Лі та Боббі Бонгом. Вона надає доступ користувачам до кріптовалютних даних та корисної інформації про такі активи. Компанія також публікує звіти, статті, новини та інші матеріали, які допомагають орієнтуватися у сфері цифрових активів.

Основні функції сервісу доступні безплатно та без необхідності реєстрації.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Хто також постраждав від зламу

Через порушення безпеки 31 травня постраждала японська біржа DMM Bitcoin, втративши 4503 BTC, що еквівалентно $300 млн. Представники біржі зобов’язались купити таку ж кількість біткоїнів, яка була втрачена.

За даними аналітиків, цей злам за величиною є найбільшим із грудня 2022 року та сьомим за всю історію.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024