З біржі Kraken масово виводять біткоїни

З біржі Kraken масово виводять біткоїни

З торговельної платформи вивели 49 100 BTC на суму близько $3,3 млрд. 

Біржа Kraken зазнала найбільшого з 2018 року відтоку біткоїнів, і зараз її резерви складають приблизно 122 300 BTC. Відповідні дані оприлюднив сервіс CryptoQuant.

«Резерви Kraken впали до того ж рівня, що й у 2018 році, і тепер становлять 122 300 BTC», - йдеться у повідомленні сервісу на X.

Загалом з біржі було виведено 49 100 BTC на суму близько $3,3 млрд. За думкою експертів, ці значні рухи свідчать про стратегічний перерозподіл резервів Kraken або про можливу інституційну активність.

Вплив спотових біткоїн-ETF та прогнози експертів

Нещодавнє схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) спотових біржових біткоїн-фондів вплинуло на ці відтоки. Підвищений інтерес до цих ETF призвів до дефіциту пропозиції на біржах, включаючи Kraken. Інвестори, ймовірно, виводять свої активи з бірж, готуючись до нових стратегій, пов'язаних з ETF, що впливає на загальну ліквідність.

Ринкові аналітики уважно стежать за цими подіями. Відтік капіталу і потенційний шок пропозиції можуть призвести до різкого зростання цін в найближчі місяці. Цей сценарій підкріплюється збільшенням відкритого інтересу на ринку деривативів, що підтримує бичачий прогноз для біткоїна.

Поточні ринкові умови відображають ці значні виведення коштів. На момент публікації біткоїн торгувався на рівні $68 800.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Сервіс для інституціоналів від Kraken

Біржа Kraken у березні розробила кастодіальний сервіс для інституціональних інвесторів. Нещодавно єдиним кастодіаном на ринку спотових біткоїн-ETF була тільки біржа Coinbase.

Як відомо, кастодіани відіграють ключову роль на ринку спотових біткоїн-ETF, оскільки забезпечують збереження біткоїнів на мільярди доларів, якими володіють фонди.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024