В Австралії запустили спотовий біткоїн-ETF

В Австралії запустили спотовий біткоїн-ETF

Торги стартували на австралійській CBOE, новий інструмент представила компанія Monochrome Asset Management.

В Австралії 4 червня офіційно запрацював перший спотовий біржовий біткоїн-фонд, який безпосередньо володіє BTC. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Біткоїн-ETF (IBTC) від компанії Monochrome Asset Management розпочав торги одразу після відкриття австралійської біржі CBOE Australia. Торгуючись під тикером IBTC, ETF стягує комісію за управління в розмірі 0,98%. Це робить IBTC першим фондом в країні, який пропонує пряме володіння біткоїнами, надаючи інвесторам прямий доступ до BTC. Цей новий продукт відрізняється від двох попередніх спотових біткоїн-ETF, які надають доступ до спотового біткоїна без прямого володіння біткоїном. ETF Monochrome заповнює цю прогалину, надаючи ETF, який фактично володіє біткоїном.

«До IBTC австралійські інвестори могли інвестувати лише в ETF, які опосередковано утримують біткоїн, або через офшорні біткоїн-продукти, на які не поширюються правила захисту інвесторів, передбачені режимом ліцензування криптоактивів Австралійським управлінням з ліцензування фінансових послуг (AFSL)», - зазначили в компанії.

В чому успішність біткоїн-ETF

Австралія наслідує приклад США, де на початку року відбувся успішний запуск спотових біткоїн-ETF. Ці інструменти досягли значного успіху, що свідчить про значний інтерес інвесторів до біткоїна та їхню довіру до нього. Крім того, на Лондонській фондовій біржі з'явилися біткоїн ETP, а в Німеччині – біржові товари, також основані на біткоїнах (ETC), що ще більше підкреслює глобальну тенденцію до доступності інвестиційних продуктів на основі біткоїнів.

Біткоїн-ETF стали успішними завдяки тому, що вони надають інвесторам простий і безпечний доступ до біткоїна. ETF дозволяють інвесторам торгувати акціями фонду, що відображають ціну біткоїна, на традиційних фондових біржах, використовуючи знайомі платформи та інструменти. Це спрощує процес інвестування, знижуючи технічні бар'єри й ризики, пов'язані з безпекою криптовалютних гаманців. Крім того, біткоїн-ETF забезпечують високий рівень регуляторного нагляду та прозорості, що додає довіри з боку інституційних інвесторів і сприяє зростанню інвестицій у криптовалюту через ці фінансові продукти.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Австралійські плани

Раніше Австралія планувала запустити серію спотових біржових фондів на основі біткоїна на своїй головній фондовій біржі ASX до кінця 2024 року. Найбільші гравці фінансової індустрії, такі як VanEck Associates Corp. та BetaShares Holdings Pty, планували представити тут власні продукти.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024