Мінфін США не проти біткоїн-міксерів

Мінфін США не проти біткоїн-міксерів

В уряді кажуть, що з «розумінням ставляться до бажання користувачів зберігати конфіденційність».

Міністерство фінансів США не намагається заборонити сервіси для змішування криптовалют. Про це заявив у середу заступник міністра фінансів Браян Нельсон, передає CoinDesk.

Під час виступу на щорічній конференції в Остіні чиновник звернувся до пропозиції Агентства з боротьби з фінансовими злочинами (FinCEN) від 2023 року класифікувати міксери як «основну проблему відмивання грошей» і вимагати від провайдерів послуг з обслуговування віртуальних активів (VASP) повідомляти про будь-які криптовалютні транзакції, пов'язані з міксуванням, в агентство.

Пропозиція FinCEN – разом зі значною кількістю примусових заходів з боку Міністерства юстиції США проти сервісів-міксерів, включаючи Tornado Cash і Samourai Wallet, – була сприйнята багатьма представниками індустрії як свідчення майбутньої спроби повністю заборонити біткоїн-міксери в США, що категорично заперечується Мінфіном США.

«Зрештою, це (пропозиція, – ред.) не є забороною на міксери. Це запропоноване правило, спрямоване на підвищення прозорості», – заявив Нельсон.

Він додав, що він з розумінням ставиться до бажання користувачів криптовалют зберігати фінансову конфіденційність, але запропонував, щоб індустрія і Мінфін працювали разом, щоб знайти способи підвищити конфіденційність, не створюючи при цьому умов для фінансування тероризму.

Що таке біткоїн-міксери

Біткоїн-міксери – це сервіси, які анонімізують транзакції, змішуючи біткоїни від різних користувачів з метою приховати джерело та призначення коштів. Вони працюють шляхом збору біткоїнів від багатьох користувачів, об'єднання їх в один пул, а потім повернення аналогічної суми, але з інших біткоїнів, що ускладнює відстеження оригінальних транзакцій.

Уряди виступають проти біткоїн-міксерів, оскільки вважають, що ті можуть використовуватися для відмивання грошей, фінансування тероризму та інших незаконних діяльностей, ускладнюючи правоохоронним органам відстеження фінансових потоків і забезпечення належного дотримання законів. Це створює значні виклики для фінансової регуляції та безпеки.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто вирішив відмовитись від міксерів

Через тиск з боку регуляторів США розробник анонімного біткоїн-гаманця Wasabi Wallet компанія zkSNACKs незабаром припинить підтримувати сервіс CoinJoin.

Генеральний директор zkSNACKs заявив, що екосистема Біткоїна неминуче втрачає важливий сервіс, який допомагав користувачам здійснювати транзакції з підвищеною конфіденційністю.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024