Нью-йоркська фондова біржа планує запустити BTC-опціони

Нью-йоркська фондова біржа планує запустити BTC-опціони

Пропозиція біржових продуктів на основі біткоїна може зрости у найближчі місяці.

Нью-йоркська фондова біржа 29 травня офіційно оголосила про плани щодо запуску спотових біткоїн-опціонів. Про це повідомляється на сторінці платформи у соцмережі Х.

Точні терміни запровадження нових інструментів невідомі, адже все залежатиме від схвалення регуляторних органів. Технічно процес буде реалізовано через відстежування CoinDesk Bitcoin Price Index (XBX). Цей індекс моніторить біткоїн-ETF загальною вартістю $20 млрд.

«Оскільки традиційні установи та пересічні інвестори демонструють широкий ентузіазм щодо нещодавнього схвалення спотових біткоїн-ETF, Нью-Йоркська фондова біржа рада оголосити про свою співпрацю з CoinDesk Indices», – прокоментував подію директор з розвитку продуктів Нью-Йоркської фондової біржі Джон Херрік.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Схожі ініціативи

Попри те, що NYSE планує запустити нові опціони, вона вже має певний досвід роботи з біткоїн-деривативами. Материнська компанія Intercontinental Exchange (ICE) вже пропонує ф'ючерсні контракти на основі BTC через ICE Futures Singapore.

У 2018 році ICE запустила дочірню компанію Bakkt, що пропонувала ф'ючерси на фізичний біткоїн. Однак ці ф'ючерси не змогли конкурувати з готівковими опціонами Чиказької товарної біржі (CME), і Bakkt врешті-решт переорієнтувалася на інші послуги.

Плани Grayscale на біткоїн-опціони

Підтримку запуску повноцінного ринку біткоїн-опціонів також висловлювали провідні інвестиційні компанії світу. Зокрема генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн закликав американських регуляторів схвалити біржові опціони для спотових біткоїн-фондів. За його словами, опціони дуже корисні для інвесторів, оскільки вони допомагають «орієнтуватися в ринкових умовах і досягати бажаних результатів».

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024