Luxor запустила новий майнінговий дериватив

Luxor запустила новий майнінговий дериватив

Цей інструмент торгує хешрейтом – обчислювальною потужністю Біткоїна – і оцінюється відповідно до хешпрайсу.

Майнінгова компанія Luxor Technology Corporation та фірма Bitnomial Inc. 28 травня запустили новий деривативний продукт на американській біржі деривативів Bitnomial, заснований на доходах від видобутку біткоїнів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Bitnomial стверджує, що продукт, який торгується під тікером HUP, пропонує майнерам спосіб хеджування своїх доходів, а для інвесторів – отримати доступ до хешрейту біткоїна.

Цей продукт торгує хешрейтом – обчислювальною потужністю Біткоїна – і оцінюється відповідно до хешпрайсу, показника потенційного доходу від майнінгу Біткоїна, розробленого компанією Luxor.

Ф'ючерсні контракти на хешрейт мають розмір 1 петахеш (PH) для місячної тривалості й використовують індекс хешпрайсу біткоїна Luxor як базовий курс для розрахунків.

Засновник і генеральний директор Bitnomial Люк Херстен пояснив, що ф'ючерси на хешрейт взаємозамінні з фізичними ф'ючерсами на біткоїн, «що дозволяє використовувати спреди між хешрейтом і ф'ючерсами на біткоїн».

«Ці спреди дозволяють учасникам отримувати прибуток в доларах США або BTC, або ізолювати ризик хешрейту від ризику ціни біткоїна», - додав він.

Про компанію

Компанія Luxor Technology Corporation – це постачальник послуг у галузі майнінгу біткоїнів, вона пропонує набір послуг, розроблених з метою максимізації ефективності та прибутковості майнінгових операцій. Вона також розробляє програмне забезпечення для майнінгу, що дозволяє компаніям оптимізувати свою роботу та підвищити ефективність хешування. Сьогодні Luxor Mining – один із провідних майнінгових пулів зі штаб-квартирою у Сіетлі, США. На Luxor припадає 1% глобального хешрейту.

У 2022 році Luxor Technology запустила сервіс з торгівлі обладнанням для видобутку біткоїнів. На платформі доступні нові та вживані ASIC-майнери, GPU та запчастини для пристроїв.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Деривативи від Luxor

Деривативні контракти на майнінг біткоїнів Luxor запустила ще торік. У компанії зазначили, що нові функції підвищують ефективність хеджування і знижують вартість капіталу на ринку деривативів, пов’язаних з майнінгом.

Інтеграція щоденних розрахункових ставок робить їх пропозиції більш привабливими для традиційних фінансових інвесторів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024