Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші»

Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші»

Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті.

22 травня невідомий користувач перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші Накамото». Про це написав керівник відділу досліджень аналітичного сервісу CryptoQuant Хуліо Морено у себе на сторінці в соцмережі X

«Один із перших біткоїн-майнерів щойно (22 травня. – Ред.) переказав 2000 біткоїнів. Ці монети були видобуті у 2010 році. Біткоїни, швидше за все, були відправлені на позабіржову торгівлю або до кастодіана, враховуючи, що вони майже відразу ж були перенаправлені на кілька інших нових адрес», - написав Морено.

За його словами, «ера Сатоші» - це період, коли псевдонімний творець Біткоїна Сатоші Накамото був активним у спільноті, приблизно між 2009 і 2010 роками. BTC, видобуті у перші роки (2009-2011), вважаються частиною історії заснування Біткоїна. Транзакції за участю цих монет є рідкісними й часто привертають значну увагу. Це часто пов'язано з тим, що старі майнери біткоїнів виступають джерелом ліквідності.

Можливі причини активності

Переказ був примітний не тільки своїм розміром, але й тим, що в ньому брали участь монети, які зберігалися приблизно 14 років. Мотивація переміщення такої значної кількості біткоїнів після тривалого періоду може бути різною.

По-перше: власник може прагнути отримати вигоду з поточних ринкових цін або профінансувати нові підприємства чи інвестиції. По-друге: іноді старі адреси переміщують невеликі суми, щоб протестувати сучасні транзакційні можливості і безпеку, перш ніж приймати рішення про більш масштабні переміщення.

Можливо також, що власник переміщує свої активи з метою посилення безпеки, використовуючи сучасні гаманці з розширеними функціями безпеки порівняно зі старими.

Морено також припустив, що це може бути частиною ширшої ринкової стратегії, наприклад, підготовкою до великого продажу через позабіржові ринки.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів

Останнім часом часто можна спостерігати за транзакціями дуже великих сум. Так, 19 травня невідомий користувач здійснив переказ біткоїнів на суму більш як $1 млрд, сплативши комісії всього на $7.

Зауважимо, що після цієї транзакції курс біткоїна пішов у гору, станом на 21 травня головний цифровий актив торгується на позначці $71 000.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024