Біткоїн-кит сплатив $7 комісії за переказ $1 млрд

Біткоїн-кит сплатив $7 комісії за переказ $1 млрд

Транзакція 16 445 BTC відбулась 19 травня.

Невідомий користувач здійснив на минулих вихідних переказ біткоїнів на суму більш як $1 млрд, сплативши комісії всього на $7. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Транзакція «5eb5a8bd7…» була здійснена 19 травня. З однієї адреси на іншу переказали 16 445 BTC (по курсу на той час $1,1 млрд), а комісія за переказ склала всього $7,32.

Згідно з даними сервісу Mempool Space, транзакцію включив у блок майнінговий пул ViaBTC. Зауважимо, що після цієї транзакції курс біткоїна пішов у гору, станом на 21 травня головний цифровий актив торгується на позначці $71 000.

Перевага переказів коштів через Біткоїн-мережу

Перекази коштів через Біткоїн-мережу мають кілька значних переваг. Перш за все вони забезпечують високу швидкість транзакцій, дозволяючи відправляти та отримувати кошти практично миттєво, незалежно від географічного положення учасників. Також перекази через Біткоїн-мережу є децентралізованими та не потребують посередників, таких як банки, що знижує витрати на комісії та робить перекази більш доступними, особливо для міжнародних транзакцій.

Крім того, біткоїн-транзакції забезпечують високий рівень безпеки та прозорості завдяки використанню блокчейн-технології, що дозволяє відстежувати кожну операцію та запобігає шахрайству. Також біткоїн надає можливість фінансової інклюзії для людей, які не мають доступу до традиційних банківських послуг, дозволяючи їм брати участь у глобальній економіці.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів

Це вже не перший переказ BTC на суму понад $1 млрд за останній час з такими низькими комісіями. Минулого разу, 9 травня невідомий кит переказав BTC на $1,4 млрд, сплативши $6 комісії. Тоді курс біткоїна ніяк не відреагував на переміщення такої суми.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024