США на крок наблизились до врегулювання Біткоїн-індустрії

США на крок наблизились до врегулювання Біткоїн-індустрії

Палата представників схвалила законопроєкт, який створить чіткі правила для Біткоїн-сфери.

Палата представників США (нижня палата Конгресу) 22 травня прийняла законопроєкт про фінансові інновації та технології (FIT 21), який має на меті створити чіткі правила для цифрових активів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Перш ніж потрапити на стіл до президента США Джо Байдена документ має пройти обговорення та затвердження у Сенаті. Потім, навіть якщо голова держави накладе вето на законопроєкт, Палата представників і Сенат можуть його подолати, провівши документ через обидві палати щонайменше двома третинами голосів.

Варто зауважити, що голова Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) Гері Генслер публічно виступив проти цього законопроєкту 22 травня, заявивши, що він створює «нові регуляторні прогалини» і загрожує стабільності ринків капіталу. Багато хто сприйняв його прийняття в Палаті представників як дострокову перемогу цифрових активів.

Як повідомляється, документ передає основний контроль над цифровими валютами Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC), яку індустрія вважає більш м'яким регулятором, ніж SEC. Комісія з цінних паперів та бірж, однак, матиме регуляторну владу над криптовалютами, які недостатньо децентралізовані, але майбутній закон також створить можливість для криптовалют, які вважатимуться цінними паперами, продаватися як товари.

Що думають у Біткоїн-спільноті

Представники Біткоїн-ком’юніті схвально відгукнулись про новий законопроєкт, який був прийнятий вчора палатою представників. Зокрема генеральний директор біткоїн-біржі Coinbase Браян Армстронг назвав прийняття законопроєкту важливим, а також приєднання до нього 71 демократа «повною перемогою», які віддали свої голоси за «чіткі криптовалютні правила».

Його думку поділив також і юридичний директор Variant Fund Джейк Червінський.

«Це величезна кількість демократів, які висловили вотум недовіри нинішньому складу Комісії з цінних паперів і бірж», - сказав він.

Дещо незгодний з попередніми думками юрист Габріель Шапіро, який вважає, що все одно «документ дасть SEC величезну владу».

«Він передбачає подвійний режим регулювання, розділений між SEC і CFTC. Це досягається шляхом надання CFTC повноважень, яких у неї ніколи не було - регуляторних повноважень на спотовому товарному ринку», - додав він.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що важливо для американців

Доволі багато американців вважають питання регулювання Біткоїн-індустрії дуже важливим. Відповідно до проведеного опитування, 20% мешканців США у кількох штатах вважають питання Біткоїна ключовим на майбутніх виборах. Також близько 14% з опитуваних наразі володіють біткоїнами та криптовалютами, тоді ще як зовсім недавно володіли ними 12%.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024