Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію

Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг.

У Бразилії до кінця цього року центральний банк розробить регуляторну базу для біткоїна та криптовалют. Про це пише The Block.

За повідомленням центробанку, розробка нормативно-правової бази для регулювання цифрових валют буде розділена на кілька етапів. Поетапне розгортання – крок, який забезпечив би вкрай необхідну ясність для емітентів токенів і постачальників послуг віртуальних активів (VASP).

Центральний банк Бразилії визначив щонайменше три кроки для розробки нормативно-правової бази. Серед них – проведення публічних консультацій щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових активів, а також розробка та вдосконалення додаткової нормативно-правової бази для регулювання діяльності VASP в Бразилії. В межах процесу розробки нормативно-правової бази центральний банк також планує провести внутрішнє планування, пов'язане з регулюванням стейблкоінів.

Зусилля Бразилії

Бразилія активізувала свої зусилля щодо регулювання криптовалют протягом останніх двох років. У 2022 році законодавці країни прийняли закон, що надає центральному банку Бразилії повноваження з регулювання цифрових активів. Президент Бразилії Жаїр Болсонару підписав закон, який регламентує використання біткоїна в країні.

Відповідний документ дав визначення цифровим активам та постачальникам послуг з роботи з цифровими активами, а також зобов'язав учасників індустрії протидіяти відмиванню прибутків та шахрайству.

У грудні минулого року банківські чиновники розпочали публічні консультації з цього питання.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Запуск біткоїн-ф’ючерсів

Попри зволікання законодавчих органів, біткоїн-індустрія в Бразилії розвивається доволі швидко. В кінці березня цього року, бразильський біржовий оператор B3 заявив про запуск ф'ючерсів на біткоїн. Їх прив'язали до Nasdaq Bitcoin Reference Price, а вартість кожного контракту становить 10% від ціни біткоїна у бразильських реалах.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024