Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд

Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд

The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund.

Некомерційна правозахисна організація The Bitcoin Policy Institute (BPI) оголосила про запуск Peer-to-Peer Rights Fund – стратегічної ініціативи, спрямованої на захист децентралізованої, пірингової цілісності екосистеми Біткоїна. Про це пише Bitcoin Magazine.

Місія фонду – захистити некастодіальні інструменти та їх розробників від надмірного впливу регуляторних органів, гарантуючи, що інновації, конфіденційність та автономія користувачів залишаються захищеними.

Першим проєктом фонду стане захист розробників орієнтованого на конфіденційність гаманця Samourai Wallet Кіона Родрігеса та Вільяма Гілла, яких звинувачують у змові з метою відмивання грошей і веденні неліцензованого бізнесу з надання грошових послуг.

Нещодавно американські регулятори змінили свою позицію, погрожуючи некастодіальній екосистемі, переслідуючи розробників інструментів з відкритим вихідним кодом і такі компанії, як Tornado Cash, Samourai Wallet, Uniswap і MetaMask. Ці випадки можуть призвести до несприятливих правових прецедентів, що ставлять під загрозу некастодіальну екосистему Біткоїна в США, оскільки широке тлумачення уряду передбачає, що будь-хто, хто сприяє передачі коштів, повинен регулюватися Законом про банківську таємницю, незалежно від того, чи контролює він ці кошти. Це може поширити регулювання на різні некастодіальні біткоїн-інструменти, що вплине на розробників апаратних гаманців, нодів, майнерів і спільних депозитарних послуг.

Результат справи Родрігеса і Гілла може суттєво вплинути на майбутнє некастодіальних Біткоїн-інструментів і ширший ландшафт децентралізованих фінансів. За допомогою цього фонду BPI прагне забезпечити процвітання інновацій в екосистемі Біткоїна в межах чесного і справедливого правового поля, надаючи ресурси для адвокатів захисту.

«Спроба обвинувачення класифікувати некастодіальний інструмент Samourai як бізнес з надання грошових послуг ризикує створити згубний прецедент, який може вплинути на всю екосистему Біткоїна. Захищаючи цю справу, фонд прагне переконатися, що суд розуміє технологічні та правові принципи, які стоять на кону, і прагне досягти сприятливого результату, встановивши, що некастодіальні інструменти конфіденційності не можуть регулюватися відповідно до Закону про банківську таємницю», - заявив співзасновник BPI Девід Зелл.

Що треба знати про The Bitcoin Policy Institute

The Bitcoin Policy Institute – це позапартійна, неприбуткова організація, яка досліджує політичні та соціальні наслідки розвитку біткоїна та нових фінансових мереж. Вона зосереджується на дослідженні та просуванні політики, що сприяють розвитку та прийняттю Біткоїна як інноваційної фінансової технології.

BPI займається аналізом регуляторного середовища, економічних та соціальних аспектів впровадження Біткоїна, а також впливу цифрових активів на глобальну фінансову систему.

Організація надає експертні рекомендації урядам, законодавцям та бізнес-лідерам, сприяючи формуванню сприятливих умов для інновацій та фінансової інклюзії. Крім того, BPI активно працює над підвищенням обізнаності суспільства про потенціал Біткоїна, організовуючи освітні заходи, конференції та публікуючи дослідницькі матеріали.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Боротьба з Біткоїн-сервісами

Влада США на чолі з Мін’юстом розгорнули масштабну боротьбу з різними біткоїн-сервісами, в межах якої в кінці квітня були заарештовані засновники орієнтованого на конфіденційність гаманця Samourai Wallet Кеонн Родрігес і Вільям Лонерган Гілл.

За даними звинувачення, Родрігес і Гілл начебто через свою компанію сприяли проведенню незаконних транзакцій на суму понад $2 млрд і відмили понад $100 млн.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024