Оклахома тепер захищатиме права біткоїнерів

Оклахома тепер захищатиме права біткоїнерів

Відповідний закон набере чинності 1 листопада 2024 року.

Штат Оклахома зробив історичний крок, ухваливши законопроєкт про захист прав власників біткоїнів. Губернатор Кевін Стітт підписав закон 13 травня 2024 року, пише Forbes.

Так, законодавство встановлює ключові заходи захисту для власників біткоїнів та цифрових активів. Починаючи з 1 листопада 2024 року, він забезпечує основні права фізичних та юридичних осіб, які займаються діяльністю, пов’язаною з цифровими активами, позиціонуючи Оклахому як лідера в цифровій економіці.

Генеральний директор і співзасновник Satoshi Action Fund Денніс Портер підкреслив важливість ініціатив на рівні штатів та заявив:

«Американці мають прокинутися й усвідомити неймовірні політичні можливості, які є на рівні штатів. Протягом історії численні рухи та індустрії використовували штати для досягнення потужних перемог у своїй справі, і тепер Satoshi Action готовий вивести екосистему Біткоїна та цифрових активів на ту ж траєкторію».

Про що новий закон

Закон гарантує право на некастодіальне зберігання монет, дозволяючи людям безпечно зберігати свої цифрові активи. Він дозволяє використовувати біткоїни та інші цифрові валюти для транзакцій без додаткових податків, прирівнюючи цифрові активи до традиційних законних платіжних засобів з погляду оподаткування. Це має на меті спростити використання криптовалют у повсякденних транзакціях та сприяти створенню більш інклюзивного фінансового середовища.

Закон підтримує майнінг біткоїнів. Він захищає право на майнінг в домашніх умовах та в рамках комерційних операцій. Оклахома сподівається залучити таким чином більше відповідних інвестицій, забезпечивши правову ясність і стабільність. Законодавство не дозволяє місцевим органам влади запроваджувати обмежувальні заходи, спрямовані саме на майнінг, наприклад, додаткові постанови щодо шуму, при цьому дотримуючись загальних норм щодо шуму.

Закон також передбачає, що Комісія з питань корпорацій Оклахоми не може створювати дискримінаційні тарифи для майнінгових компаній, а має забезпечити справедливі тарифи на комунальні послуги та заохотити стійкі та економічно життєздатні практики майнінгової індустрії.

Коли закон набуде чинності 1 листопада 2024 року, він створить прецедент для інших держав. Документ забезпечує чіткий правовий захист для користувачів біткоїнів та підтримує нових учасників ринку. Оклахома позиціює себе в авангарді цифрової фінансової революції, забезпечуючи правову визначеність. Це законодавство спрямоване на залучення блокчейн-бізнесу, стимулювання інновацій та створення економічних можливостей, особливо в сільській місцевості.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позиція Білого дому

Своєю чергою Адміністрація президента США Джо Байдена дотримується протилежної політики – вона проти Біткоїна. Зокрема, нещодавно у Білому домі гостро розкритикували законопроєкт H.J. Res. 109, який дозволяє фінансовим компаніям з високим рівнем регулювання виступати в ролі зберігачів біткоїнів та інших криптовалют.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024