Гаманці Phoenix та Wasabi залишають США

Гаманці Phoenix та Wasabi залишають США

Розробники висловили занепокоєння, чи залишаться провайдери гаманців законними компаніями у цій країні.

Біткоїн-гаманці Phoenix Wallet та Wasabi Wallet припиняють обслуговування американських клієнтів. Про це пише Cointelegraph.

Розробник гаманця Phoenix Wallet Acinq та розробник Wasabi Wallet zkSNACKs висловили занепокоєння, чи можуть вважатись провайдери некастодіальних гаманців законними компаніями, що надають грошові послуги після нещодавніх дій, вжитих американськими регуляторними органами проти творця Metamask Consensys і біткоїн-міксера Samourai Wallet.

«У світлі останніх заяв влади США zkSNACKs тепер забороняє американським користувачам користуватися своїми послугами», - написали представники zkSNACKs в заяві від 27 квітня.

Нова політика в Wasabi Wallet була впроваджена «негайно» в той час, як Acinq дала користувачам Phoenix Wallet час до 2 травня, щоб ті могли пристосуватися до майбутніх змін.

«Нещодавні заяви влади США ставлять під сумнів можливість того, що постачальники гаманців із самостійним зберіганням, постачальники послуг Lightning або навіть вузли Lightning можуть вважатися підприємствами, що надають грошові послуги, та регулюватися як такі», — йдеться у відповідній заяві Acinq.

Acinq пояснила, що американські користувачі Phoenix Wallet мають вивести кошти зі своїх гаманців, аби уникати примусового закриття, оскільки «тоді ончейн-комісія може бути значною».

Регуляція в США

Минулого тижня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США випустило оголошення у якому застерегло мешканців країни від використання незареєстрованих криптовалютних сервісів, які не пройшли процедуру «Знай свого клієнта» (KYC).

У попередженні пояснюється, що сервіси, які свідомо сприяють незаконним транзакціям або порушують федеральне законодавство, підлягають розслідуванню правоохоронними органами, і що особи, які користуються такими сервісами, можуть втратити доступ до своїх коштів під час проведення правоохоронних операцій.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Арешт головних розробників

На тлі оголошеної боротьби з біткоїн-сервісами, за звинуваченнями з боку Мін’юсту США були арештовані засновники орієнтованого на конфіденційність гаманця Samourai Wallet Кеонн Родрігес і Вільям Лонерган Гілл.

За даними звинувачення, Родрігес і Гілл начебто через свою компанію сприяли проведенню незаконних транзакцій на суму понад $2 млрд і відмили понад $100 млн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024