Strike масштабував бізнес у Європі

Strike масштабував бізнес у Європі

Європейські клієнти тепер можуть купувати, продавати, відправляти та виводити біткоїни за допомогою застосунку.

Компанія Strike оголосила про розширення своєї діяльності в Європі, надаючи свої біткоїн-послуги по всьому континенту. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Згідно з повідомленням, європейські клієнти тепер можуть купувати, продавати, відправляти й виводити біткоїни за допомогою застосунку, а також поповнювати свої банківські рахунки за допомогою безплатних необмежених депозитів в євро (SEPA), з можливістю миттєвих переказів, де це підтримується. Клієнти, які виводять свої біткоїни на власне зберігання, можуть миттєво і без обмежень відправити їх на будь-який біткоїн- або Lightning-гаманець.

Крім того, користувачі можуть отримати доступ до таких функцій, як повторювані покупки, а також пірингові (P2P) перекази через мережу Lightning Network, з переказами в доларах США і USDT.

«Ми уявляємо собі майбутнє, в якому кожен матиме доступ до Біткоїна - справді відкритої, глобальної та загальнодоступної цифрової інфраструктури для грошей. Щоб реалізувати це бачення, ми зосередилися на створенні чудово розробленого додатка для роботи з біткоїнами, який буде доступним, функціональним, безпечним для мільярдів людей по всьому світу», - розповів керівник проєкту Джек Маллерс.

Що відомо про Strike

Джек Маллерс створив свій капітал, інвестуючи у великі фонди цифрових активів, такі як Pantera Capital та інвестиційний фонд Ентоні Помпліано. Він зміг отримати доступ до цих інвестицій завдяки своїй гарній репутації в біткоїн-спільноті.

У 2017 році він створив сервіс Strike який дозволяє використовувати BTC як платіжний засіб з нульовою комісією. Спільнота на той час потребувала можливості здійснювати мікроплатежі в BTC. Проте базовий рівень блокчейну Біткоїна обмежував реалізацію такої можливості.

Тепер застосунок має кілька мільйонів активних користувачів. Загалом за останній рік Strike розширив свої послуги, охопивши понад 70 країн світу, від США до Латинської Америки та Африки.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які послуги надає Strike

Компанія також випускає продукти для платіжних систем. У травні Strike уможливив використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах.

Окрім цього, компанія Маллерса просуває свою послугу транскордонних платежів Send Globally. За її допомогою користувачі матимуть змогу отримувати миттєві платежі на банківський рахунок без додаткових комісій за транзакції.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024