Стало відомо, за яку валюту найчастіше купують біткоїни

Стало відомо, за яку валюту найчастіше купують біткоїни

Корейська вона обійшла американський долар та інших фіатних конкурентів за обсягами біржової торгівлі біткоїном.

Сукупний обсяг біржової BTC-торгівлі з використанням корейської вони у першому кварталі цього року склав $456 млн, що більше за торгівлю американськими доларами, що становила $445 млн. Про це повідомляє The Block.

Цей сплеск торгівлі біткоїнами відображає активність ринку Південної Кореї, який на короткий час навіть перевершив фондовий ринок країни під час березневого буму цифрових активів.

Завдяки таким великим біржам, як Upbit, Bithumb, і таким новачкам у Кореї, як Crypto.com і Binance, інфраструктура країни стрімко розвивається. Наразі централізовані біржі задовольняють більшу частину попиту місцевого населення на монети.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Кореї

У міру того, як Південна Корея зміцнює свої позиції як центр торгівлі біткоїнами, уряд активізує зусилля з регулювання сектору. Прийняття закону про захист користувачів віртуальних активів у липні 2023 року стало першим кроком країни на шляху до регулювання біткоїна, імплементація якого очікується в липні цього року.

Цей закон спрямований на боротьбу з незаконною діяльністю і передбачає такі заходи, як захист коштів користувачів та участь у страхових програмах для попередження порушень безпеки. Крім того, Південна Корея працює над подальшими регуляторними заходами, зосереджуючись на стандартизації випуску цифрових активів і розширенні розкриття інформації для інвесторів.

Дані клієнтів бірж

Однією з особливостей регулювання у Кореї є пильний моніторинг фінансової інформації клієнтів, особливо, якщо вони підозрюються у протиправній діяльності. Так, влада міста Чхонджу вимагає від бірж надавати дані про користувачів, які підозрюються в ухиленні від сплати податків. Сім торгових майданчиків, зокрема Upbit та Bithumb, повинні надати інформацію про 8520 клієнтів. Активи на їхньому балансі конфіскують на користь держави.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024