Лише ETF від BlackRock зараз торгується «в плюсі»

Лише ETF від BlackRock зараз торгується «в плюсі»

Початок поточного тижня є непростим для біржових фондів через глобальну невизначеність.

Біржовий фонд IBIT від компанії BlackRock зафіксував чистий приплив коштів у $184,5 млн за останні два торгові дні, у той час, як усі інші фонди торгуються «у мінусі». Про це свідчать дані Farside Investors.

Найбільший відтік капіталу вже традиційно зафіксовано з фонду GBTC компанії Grayscale: понад $266 млн за останні два торгові дні. Відповідно й загальні результати за всіма фондами стали від’ємними (на понад $91 млн).

Лише ETF від BlackRock зараз торгується «в плюсі»
Динаміка надходжень у спотові біткоїн-ETF. Джерело: Cointelegraph.

Ймовірно, інвестори зменшують ризики через ескалацію ситуації на Близькому Сході та загальноекономічну невизначеність. Прогнози щодо можливого розпродажу монет майнерами також не сприяють значним інвестиціям цього тижня.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Вплив на курс BTC

Динаміка ринку біткоїн-ETF традиційно дуже сильно корелює з курсом біткоїна. Порівняно з другою половиною минулого тижня, головний цифровий актив знизився з понад $70 000 до $62 300, а у моменті наближався до $61 000.

Історичні дані 2023-2024 років засвідчують, що періодичні корекції у 20% від локального піка не перешкоджають загальному бичачому ралі. Виходячи з цього патерну, бикам важливо захистити ключовий рівень підтримки у $60 000.

Біткоїн-активи BlackRock

Наразі інвестиційний гігант BlackRock накопичив уже понад 246 000 BTC, що більше за показники компанії-виробника програмного забезпечення MicroStrategy. За оцінками експертів, у травні BlackRock має шанси обійти фонд Grayscale за сукупними біткоїн-активами.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024