Збанкрутілий кредитор Genesis купив понад 32 000 BTC

Збанкрутілий кредитор Genesis купив понад 32 000 BTC

Компанія отримала кошти на купівлю, продавши акції GBTC.

Збанкрутілий кредитор Genesis завершив продаж своїх акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) і використав отримані кошти для придбання 32 041 біткоїна. Про це повідомляє CoinDesk.

Згідно з документами, продаж акцій GBTC був завершений 2 квітня. 15 лютого Genesis отримала дозвіл нью-йоркського суду з питань банкрутства на продаж майже 36 млн акцій GBTC, а також додаткових акцій у двох трастових фондах Grayscale Ethereum. На момент подачі заяви юристи оцінили акції Grayscale у $1,6 млрд.

За поточної ціни близько $71 900 біткоїни, придбані за кошти від продажу акцій GBTC, оцінюються у $2,3 млрд. Згідно з початковими планами, ці монети будуть розподілені серед кредиторів Gemini Earn.

Про причини краху Genesis

Genesis зіткнувся з серйозними фінансовими труднощами після збанкрутування FTX, оскільки значну частину активів інвестував через цю біржу, а також через свої зв'язки з іншими фінансово нестабільними компаніями, такими як Three Arrows Capital.

Ринкова волатильність та швидке зниження цін на активи посилили фінансовий тягар Genesis, викликавши потребу у ліквідності, яку компанія не змогла забезпечити. Це зрештою призвело до краху компанії.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Домовленість із SEC

Минулого місяця кредитор Genesis Global Capital погодився виплатити $21 млн у межах звинувачень з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Врегулювання відбулося через кілька днів після того, як суд у Нью-Йорку відхилив клопотання Genesis та біржі Gemini про припинення справи, порушеної SEC у січні 2023 року. Genesis і дві афілійовані особи подали заяву про банкрутство незабаром після пред'явлення звинувачень.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024