Genesis виплатить компенсацію у $21 млн

Genesis виплатить компенсацію у $21 млн

Кредитор уже домовився із SEC та уклав відповідну угоду.

Збанкрутілий кредитор Genesis Global Capital погодився виплатити $21 млн у межах звинувачень з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Про це повідомляє CoinDesk.

Врегулювання відбулося через кілька днів після того, як суд у Нью-Йорку відхилив клопотання Genesis та біржі Gemini про припинення справи, порушеної SEC у січні 2023 року. Genesis і дві афілійовані особи подали заяву про банкрутство незабаром після пред'явлення звинувачень.

У лютому 2024 року Genesis повідомила в суді, що домовилася із SEC про врегулювання звинувачень на суму $21 млн, і, зважаючи на все, процес вже завершено.

«Сьогоднішнє врегулювання ґрунтується на попередніх діях, щоб дати зрозуміти ринку та громадськості, що криптовалютні кредитні платформи й інші посередники мають дотримуватися наших перевірених часом законів про цінні папери», – заявив голова SEC Гері Генслер.

Банкрутство Genesis

Компанія Genesis Global Capital зіткнулася з банкрутством через низку проблем, серед яких значні втрати, спричинені крахом великих фігур ринку, таких як FTX та Three Arrows Capital. Ці події загострили проблеми з ліквідністю, з якими Genesis вже стикалася, посиливши вразливості, спричинені високим рівнем запозичень. Взаємодія з високоризиковими позичальниками й інвестиції у схильні до ризику активи призвели до великих фінансових збитків, коли ринок зазнав різкого падіння цін.

Відкликання капіталу клієнтами та нездатність компанії задовольнити ці запити на виведення коштів остаточно підірвали довіру до Genesis та викликали потребу в юридичному захисті від кредиторів у межах процесу банкрутства.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Genesis продасть акції Grayscale

Кредитору Genesis суд дозволив продати близько 35 млн акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму понад $1,3 млрд, щоб спрямувати отримані гроші на виплату компенсацій постраждалим клієнтам.

Genesis також має намір продати понад 11 млн акцій двох інших трастових фондів і виручити за них ще $200 млн.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024