Жителям Німеччини запропонували новий біткоїн-продукт

Жителям Німеччини запропонували новий біткоїн-продукт

Компанія DWS, що управляє активами на $900 млрд, представила ETC на основі біткоїна.

Німецька компанія DWS, яка управляє активами на $900 млрд, у співпраці з Galaxy Digital Holdings Ltd запустила Xtrackers Exchange-Traded Commodities (ETC), запропонувавши інвесторам зручний доступ до головного цифрового активу в Німеччині. Про це повідомляє сайт компанії.

«З моменту першої транзакції біткоїна в 2009 році цифрові активи перетворилися з нішевої технологічної інновації на визнаний у всьому світі клас активів», – сказав член правління DWS Group Манфред Бауер.

За його словами, біткоїн із ринковою капіталізацією в $1,3 трлн став «надто значним активом для інвесторів, щоб його ігнорувати».

ETC Xtrackers Galaxy Physical Bitcoin котирується на одній із найбільших у світі бірж Deutsche Börse, дозволяючи інвесторам безпосередньо брати участь у ринку біткоїна, враховуючи безпеку та прозорість біржових продуктів.

«Ми раді співпрацювати із Xtrackers, щоб запропонувати інвесторам доступ до цифрових активів інституціонального рівня та підтримати їх своїм глибоким досвідом у галузі цифрових активів», – своєю чергою заявив глава глобального відділу управління активами Galaxy Стів Курц.

Деталі біткоїн-ETC

Згідно з наданими даними, емісійним і платіжним агентом і агентом з адміністрування цих ETC виступить американська холдингова компанія State Street.

ETC мають фізичне забезпечення у співвідношенні 1:1 і як кастодіани виступають Zodia Custody і Coinbase. Річна комісія за обслуговування ETC становитиме 0,35%.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Біткоїн у Німеччині

Один із найстаріших банків Німеччини Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG зацікавився у проведенні Біткоїн-форуму, який має відбутися в Інгольштадті 12 квітня 2024 року.

З цією метою банк уклав довгострокове партнерство зі стартапом terahash.energy з метою просування тем, пов'язаних із Біткоїном та розробленням нових пропозицій.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024