Genesis Digital розширює діяльність у Техасі

Genesis Digital розширює діяльність у Техасі

Компанія орієнтується на використання відновлюваних джерел енергії.

Одна з найбільших у світі майнінгових компаній Genesis Digital Assets (GDA) уклала угоду про оренду дата-центру Tarbush у Західному Техасі потужністю 36 МВт, що дозволить їй збільшити хешрейт ще на 1 EH/s. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

«Ця угода про хостинг – важливий етап для нас, оскільки ми продовжуємо розширюватися в західній частині Техасу», – сказав генеральний директор GDA Андрій Кім.

Genesis Digital розширює діяльність у Техасі
Дата-центр у Західному Техасі. Джерело: офіційний сайт GDA.

Це вже шостий майданчик у Техасі, на який GDA перейде за останні роки. Велика кількість відновлюваних джерел енергії у штаті та його гнучка енергосистема спонукали компанію продовжити розширення в цьому регіоні.

«Ми вважаємо, що наша відданість відновлюваним джерелам енергії та використання найпередовіших технологій в індустрії майнінгу дозволяє нам здійснювати ефективні та надійні операції з видобутку біткоїнів», – додав Кім.

Відновлювані джерела та майнінг

Майнінг на відновлюваних джерелах енергії є екологічно стійким підходом до видобутку біткоїнів, який має низку переваг. Використання відновлюваних джерел, таких як сонячна, вітрова, гідроенергія або геотермальна енергія, знижує вуглецевий слід майнінгових операцій, сприяючи боротьбі зі зміною клімату та поліпшенню екологічної ситуації.

Це також може зменшити операційні витрати на енергію, здебільшого в регіонах з високим потенціалом відновлюваних джерел, що робить майнінг економічно більш вигідним.

Крім того, використання відновлюваної енергії підвищує суспільне та корпоративне визнання майнінгових компаній, зміцнюючи їхню репутацію як прихильників сталого розвитку. Це може привести до кращого доступу до інвестицій та фінансування для розвитку та розширення діяльності. У довгостроковій перспективі майнінг на відновлюваних джерелах енергії сприяє інтеграції Біткоїна в глобальну економіку, наголошуючи на його ролі у просуванні екологічно чистих та стійких технологій.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

GDA та «зелений майнінг» у Швеції

Genesis Digital Assets зарекомендував себе як майнер, який використовує відновлювані джерела енергії. У серпні 2023 року компанія відкрила дата-центр у північній частині Швеції. Цей об'єкт GDA знаходиться поряд з гідроелектростанцією Пор’юс потужністю 417 МВт, яка відома своїм безвуглецевим виробленням електроенергії.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024