США продадуть частину біткоїнів Silk Road на $2 млрд

США продадуть частину біткоїнів Silk Road на $2 млрд

Американська влада вивела на біржу Coinbase двома транзакціями 30 174 BTC.

Влада США планує продати частину біткоїнів, що належали раніше даркнет-маркетплейсу Silk Road, на загальну суму близько $2 млрд. Відповідні дані надав сервіс Arkham Intelligence.

Зокрема, як зазначили аналітики, 2 квітня здійснено дві транзакції. Перша була тестова, надіслали 0,001 BTC; потім велика, на 30 174 BTC. Усі біткоїни було переказано на біржу Coinbase з метою їхнього подальшого продажу.

США продадуть частину біткоїнів Silk Road на $2 млрд
Історія транзакцій. Джерело: Arkham Intelligence.

Попередні продажі

У березні минулого року уряд США продав 9861 BTC, пов'язаних із Silk Road, отримавши за них понад $216 млн, згідно із судовими документами.

Тоді біткоїни були відправлені трьома транзакціями – за кілька тижнів до того, як про продаж стало відомо у судовому документі.

Служба маршалів США є одним із найбільших продавців біткоїнів на сьогоднішній день. За даними дослідника Джеймсона Лоппа, маршали США допомогли уряду США продати 195 000 BTC.

Попри спроби американських законодавців змусити владу зберігати ці кошти як стратегічний актив, вони продовжують продавати їх.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з курсом BTC

З початку цього тижня курс біткоїна скоригувався більш як на 6%. Це спричинило ліквідацію позицій трейдерів у розмірі $53 млн. На корекцію курсу могло вплинути і рішення американської влади продати велику партію BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024