США продадуть частину біткоїнів Silk Road на $2 млрд

США продадуть частину біткоїнів Silk Road на $2 млрд

Американська влада вивела на біржу Coinbase двома транзакціями 30 174 BTC.

Влада США планує продати частину біткоїнів, що належали раніше даркнет-маркетплейсу Silk Road, на загальну суму близько $2 млрд. Відповідні дані надав сервіс Arkham Intelligence.

Зокрема, як зазначили аналітики, 2 квітня здійснено дві транзакції. Перша була тестова, надіслали 0,001 BTC; потім велика, на 30 174 BTC. Усі біткоїни було переказано на біржу Coinbase з метою їхнього подальшого продажу.

США продадуть частину біткоїнів Silk Road на $2 млрд
Історія транзакцій. Джерело: Arkham Intelligence.

Попередні продажі

У березні минулого року уряд США продав 9861 BTC, пов'язаних із Silk Road, отримавши за них понад $216 млн, згідно із судовими документами.

Тоді біткоїни були відправлені трьома транзакціями – за кілька тижнів до того, як про продаж стало відомо у судовому документі.

Служба маршалів США є одним із найбільших продавців біткоїнів на сьогоднішній день. За даними дослідника Джеймсона Лоппа, маршали США допомогли уряду США продати 195 000 BTC.

Попри спроби американських законодавців змусити владу зберігати ці кошти як стратегічний актив, вони продовжують продавати їх.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з курсом BTC

З початку цього тижня курс біткоїна скоригувався більш як на 6%. Це спричинило ліквідацію позицій трейдерів у розмірі $53 млн. На корекцію курсу могло вплинути і рішення американської влади продати велику партію BTC.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024