Біткоїн-стартап залучив $1,5 млн для розвитку LN у Південно-Східній Азії

Біткоїн-стартап залучив $1,5 млн для розвитку LN у Південно-Східній Азії

Залучені кошти допоможуть Neutronpay поліпшити якість миттєвих платежів у регіоні.

Lightning-компанія Neutronpay залучила $1,5 млн у межах бридж-фінансування за участю фірми Axiom Capital. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Залучені кошти допоможуть Neutronpay впровадити миттєві й економічно ефективні платіжні рішення на основі Lightning Network з використанням біткоїна у Південно-Східній Азії.

«Ми раді підтримувати Альберта (Альберт Буу – засновник Neutronpay) та його команду, доки вони доводять корисність інфраструктури Lightning у Південно-Східній Азії. Ми очікуємо, що перевага Lightning Network над традиційними фіатними банківськими системами для цілої низки категорій платежів буде постійно підтверджуватися, і раді підтримати Neutronpay як одну з передових компаній», – заявив представник Axiom Аллен Фаррінгтон.

Своєю чергою, Neutronpay також заявила, що прагне відповідати культурним та економічним традиціям Південно-Східної Азії, тому компанія використовує «підхід, який виходить за межі фінансових транзакцій».

Про компанію Neutronpay

Стартап Neutronpay на ринку з 2018 року, проте досі перебуває у посівній стадії. Його фінансово підтримують компанії з Кремнієвої долини. Neutronpay працює над поліпшенням інфраструктури Lightning Network для глобальних переказів, платежів, виплат, витрат та інших операцій.

Neutronpay насамперед обслуговує компанії, які хочуть запровадити Lightning у свій бізнес. У грудні 2022 року запустила мобільний застосунок, орієнтований на споживачів з В'єтнаму та Канади.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Lightning Network і штучний інтелект

Успішно здійснювати біткоїн-платежі через Lightning Network навчився чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT. ШІ впорався з використанням популярного Lightning-протоколу LND і зумів коректно ретранслювати API-запити відповідно до бажання користувача.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024