Екстрадиція До Квона до Південної Кореї відкладається

Екстрадиція До Квона до Південної Кореї відкладається

Схвалити екстрадицію співзасновника Terraform Labs може лише міністр юстиції Чорногорії.

Екстрадицію співзасновника Terraform Labs До Квона до Південної Кореї, ймовірно, призупинено, після того як 21 березня головний прокурор Чорногорії подав судовий протест. Про це повідомляє CoinDesk.

Верховна державна прокуратура Чорногорії заявила, що рішення Високого суду про екстрадицію Квона на батьківщину до Південної Кореї, а не до США, а також подальше підтвердження апеляційним судом було ухвалено в рамках «скороченого судового провадження», яке вийшло за межі його повноважень, йдеться у заяві, опублікованій у четвер.

Рішення про дозвіл на екстрадицію Квона має ухвалюватися винятково міністром юстиції Чорногорії.

Діло До Квона

Чорногорія опинилася в центрі перетягування каната між США та Південною Кореєю рік тому, коли Квон і його колега Хан Чан Чжун були заарештовані й ув'язнені за спробу використати підроблені костариканські паспорти на шляху до Дубая. Арешт Квона стався через шість місяців після того, як Інтерпол випустив «червоне повідомлення» про його арешт і через 10 місяців після краху його компанії Terraform Labs та екосистеми Terra на $40 млрд.

Квону пред'явлено кримінальні звинувачення як у США, так і в Південній Кореї, але з моменту арешту він бореться з екстрадицією, оскаржуючи кілька судових рішень.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Екстрадиція у США

У лютому 2024 року Верховний суд Чорногорії ухвалив рішення екстрадувати Квона до США, відхиливши аналогічний запит Південної Кореї. Сторона захисту наголосила, що це рішення суду не має остаточної юридичної сили і вона має право на апеляцію.

Своєю чергою, міністр юстиції Чорногорії Андрій Мілович заявив, що екстрадиція Квона – політичне рішення.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024