Нігерія хоче збільшити збори для біткоїн-компаній уп'ятеро

Нігерія хоче збільшити збори для біткоїн-компаній уп'ятеро

Ініціатива з'явилася на тлі ослаблення нігерійської найри до рекордно низького рівня.

У Нігерії Служба нагляду за цінними паперами (SEC) запропонувала збільшити реєстраційні збори для компаній, що працюють з біткоїном та криптовалютами, на 400%. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Пропоновані поправки хочуть внести до правил для криптоемітентів, біткоїн-бірж та депозитарних платформ. Нововведення стосуються збільшення всіх зборів. Так, замість 100 000 найр ($64) за подання заявки та 30 млн найр ($19 161) за реєстрацію, згідно з новими умовами, SEC вимагатиме 300 000 найр ($192) за кожну заявку і сподівається стягувати 150 млн найр ($95) за реєстрацію.

Ці пропозиції з'явилися на тлі ослаблення нігерійської найри до рекордно низького рівня щодо долара.

Кого звинувачує нігерійська влада

Уряд Нігерії вважає, що вина за знецінення найри лежить цілком на Біткоїн-індустрії. Саме вона, а особливо біржа Binance, на думку влади, спровокувала незаконний відтік капіталу. Правоохоронні органи затримали двох регіональних керівників торговельного майданчика, і тепер компанії загрожує великий штраф.

Влада Нігерії також вимагає від Binance надати список ста найбільших користувачів у країні, а також всю історію транзакцій за останні шість місяців. Водночас доступ до торговельних платформ Binance, Coinbase та Kraken заблоковано.

Що таке фіатні гроші?
Що таке фіатні гроші?
Фіатні гроші – це платіжний засіб, не забезпечений матеріальним активом чи товар...
Bitcoin Magazine 01 серпня 2023

Інтерес до біткоїна

Слабка економіка, ймовірно, призвела до того, що в Нігерії інтерес до біткоїна серед місцевого населення зріс. Так, на країни Африки, розташовані на південь від Сахари, у період з липня 2022 року по червень 2023 року припадало 2,3% світового обсягу транзакцій, пов'язаних з біткоїном.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024