Coinbase розмістить облігації на $1 млрд

Coinbase розмістить облігації на $1 млрд

Біржа спрямує отримані кошти на погашення боргу та операційні витрати.

Біржа Coinbase має намір розмістити облігації для залучення $1 млрд. Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

Йдеться про облігації, за якими нараховуватимуться відсотки, з виплатами раз на пів року. Термін їхнього погашення настане 1 квітня 2030 року, якщо їх не буде викуплено, погашено або конвертовано раніше.

Згодом Coinbase має намір спрямувати отримані кошти на погашення боргу й оплату операційних витрат. Також розглядається варіант купівлі інших компаній.

Таким чином Coinbase вирішила уникнути продажу акцій та зберегти свою акціонерну вартість. Використовуючи борговий ринок для фінансування, представники торговельного майданчика заявили, що слідуватимуть стратегії, якої дотримується засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор.

Стратегія MicroStrategy

MicroStrategy з 2020 року регулярно купує біткоїни, при цьому компанія не планує їх будь-коли продавати, судячи зі слів засновника Майкла Сейлора.

Востаннє компанія завершила розміщення облігацій на $800 млн під 0,6% річних. На більшу частину цієї суми ($781 млн) компанія придбала 12 000 BTC.

На сьогоднішній день MicroStrategy володіє загалом приблизно 205 000 BTC, які були придбані на загальну суму $6,91 млрд за середньою ціною купівлі приблизно $33 706 за біткоїн.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Кастодіан для емітентів біткоїн-ETF

Сьогодні єдиною компанією, яка виконує функції кастодіана для емітентів біткоїн-ETF, є Coinbase.

Кастодіани відіграють ключову роль на ринку спотових біткоїн-ETF, що розвивається, оскільки вони забезпечують збереження біткоїнів на мільярди доларів, якими володіють такі фонди.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024