Біткоїн-фонд BlackRock залучив вже понад 200 000 BTC

Біткоїн-фонд BlackRock залучив вже понад 200 000 BTC

IBIT має всі шанси знову відвоювати лідерство з біткоїн-резервів у компанії MicroStrategy.

Після всього двох місяців торгівлі біржовий біткоїн-фонд IBIT компанії BlackRock 11 березня перевищив позначку 200 000 BTC в активах під управлінням. Про це повідомляється на офіційному сайті фонду.

Загалом нові дев'ять спотових біткоїн-ETF – крім перетвореного фонду GBTC компанії Grayscale – мають загалом понад 420 000 BTC. З дев'яти нових ETF на другому місці знаходиться FBTC від Fidelity з більш ніж 128 000 BTC, а на третьому – ARKB від Ark Invest 21Shares із майже 38 000 BTC, згідно з даними BitMEX Research.

Минулого тижня запаси BTC IBIT перевищили накопичення компанії MicroStrategy в 193 000 BTC. Проте 11 березня MicroStrategy оголосила про додаткову покупку 12 000 BTC і повернула собі лідерство, досягнувши 205 000 BTC. Сьогодні IBIT має всі шанси знову перевищити кількість біткоїн-активів компанії, що займається бізнес-аналітикою. Фонд BlackRock залучив уже 204 000 монет.

Що відбувається з фондом GBTC

Для порівняння: активи фонду GBTC з вищою комісією Grayscale за той самий період скоротилися на 37% – з 619 000 BTC до 388 000 BTC. Тепер у ньому менше, ніж у дев'яти нових фондах разом узятих.

Хоча відтік коштів з GBTC у біткоїнах був значним, у доларовому еквіваленті фонд зберіг той самий обсяг активів з початку торгів ETF 11 січня.

«З моменту перетворення на ETF відтік коштів з GBTC становив приблизно $11 млрд, і в даний час він має приблизно в тому самому еквіваленті, що і на момент перетворення: $28,6 млрд проти $28 млрд. Зростання цін – це до біса сильні ліки. Субсидування бичачого ринку тут у повній дії», – заявив аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

BlackRock збільшить темпи закупівлі BTC

Компанія BlackRock збирається збільшити інвестиції у спотові біткоїн-ETF для свого нового фонду Global Allocation Fund (MALOX).

Зазначимо, що MALOX – не єдиний фонд BlackRock, в якому компанія хоче розмістити біткоїн-ETF. 4 березня BlackRock подала аналогічну заявку для свого Strategic Income Opportunities Fund (BSIIX).

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024