Число біткоїн-мільйонерів стрімко зростає

Число біткоїн-мільйонерів стрімко зростає

Однак у поточному циклі зростання цього показника вдвічі нижче порівняно з попереднім.

У зв'язку з активним зростанням курсу BTC щодня фіксується близько 2 млн адрес, баланс яких перевищив $1 млн в еквіваленті. Про це повідомляє CoinDesk, посилаючись на дані Kaiko.

Аналітики відзначили, що за рік курс біткоїна подолав історичний максимум, досягнувши позначки $72 000. Таким чином, за рік біткоїн подорожчав на 70%.

За підрахунками експертів, щодня додається по 2 млн біткоїн-адрес з балансом від $1 млн. Однак приріст цього показника поки що значно нижчий порівняно з попереднім бичачим періодом. У 2020–2021 роках щодня в середньому з'являлося по 4 млн біткоїн-адрес з балансом у $1 млн і понад 2000 – з балансом в $10 млн.

Поточне уповільнення темпу може означати, що бичача хвиля все ще знаходиться на ранній стадії, і пік припливу коштів ще не досягнуто. Цей висновок узгоджується з думкою багатьох учасників ринку про те, що ціни можуть зрости до $150 000 і вище в найближчі місяці завдяки припливу коштів у спотові біткоїн-ETF, що продовжується, та майбутньому халвінгу.

Що відбувалося з курсом минулого тижня

У першій половині минулого тижня (1–8 березня) курс біткоїна стійко зростав, і 5 березня на американській біржі Coinbase було оновлено історичний максимум (ATH) в межах $69 200. Однак відразу після цього під тиском ордерів на продаж та фіксації прибутку відбулася стрімка корекція.

Нових рекордів біткоїн досяг 8 березня, подолавши на американських біржах позначку $70 000. Цей цикл став першим в історії біткоїна, коли АТН оновлюється ще до халвінгу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів

Бичаче ралі спровокувало активність гаманців, які «спали» близько восьми років. Таким чином 10 березня група з 80 таких адрес перемістила 2352,62 BTC на загальну суму понад $163 млн. За час їхньої бездіяльності вартість портфеля зросла більш ніж на 29 000%.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024