Число біткоїн-мільйонерів стрімко зростає

Число біткоїн-мільйонерів стрімко зростає

Однак у поточному циклі зростання цього показника вдвічі нижче порівняно з попереднім.

У зв'язку з активним зростанням курсу BTC щодня фіксується близько 2 млн адрес, баланс яких перевищив $1 млн в еквіваленті. Про це повідомляє CoinDesk, посилаючись на дані Kaiko.

Аналітики відзначили, що за рік курс біткоїна подолав історичний максимум, досягнувши позначки $72 000. Таким чином, за рік біткоїн подорожчав на 70%.

За підрахунками експертів, щодня додається по 2 млн біткоїн-адрес з балансом від $1 млн. Однак приріст цього показника поки що значно нижчий порівняно з попереднім бичачим періодом. У 2020–2021 роках щодня в середньому з'являлося по 4 млн біткоїн-адрес з балансом у $1 млн і понад 2000 – з балансом в $10 млн.

Поточне уповільнення темпу може означати, що бичача хвиля все ще знаходиться на ранній стадії, і пік припливу коштів ще не досягнуто. Цей висновок узгоджується з думкою багатьох учасників ринку про те, що ціни можуть зрости до $150 000 і вище в найближчі місяці завдяки припливу коштів у спотові біткоїн-ETF, що продовжується, та майбутньому халвінгу.

Що відбувалося з курсом минулого тижня

У першій половині минулого тижня (1–8 березня) курс біткоїна стійко зростав, і 5 березня на американській біржі Coinbase було оновлено історичний максимум (ATH) в межах $69 200. Однак відразу після цього під тиском ордерів на продаж та фіксації прибутку відбулася стрімка корекція.

Нових рекордів біткоїн досяг 8 березня, подолавши на американських біржах позначку $70 000. Цей цикл став першим в історії біткоїна, коли АТН оновлюється ще до халвінгу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів

Бичаче ралі спровокувало активність гаманців, які «спали» близько восьми років. Таким чином 10 березня група з 80 таких адрес перемістила 2352,62 BTC на загальну суму понад $163 млн. За час їхньої бездіяльності вартість портфеля зросла більш ніж на 29 000%.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024