Хлоя Ґрейс Морец зніметься у фільмі про злам Bitfinex

Хлоя Ґрейс Морец зніметься у фільмі про злам Bitfinex

У зйомках також візьмуть участь актори Льюїс Пуллман і володарка премії «Оскар» Аріана ДеБоуз.

У Голлівуді знімуть фільм під назвою «Датч і Раззлехан», заснований на реальних подіях – зламі біткоїн-біржі Bitfinex. Про це повідомляє The Block.

У фільмі знімуться зірки Голлівуду Хлоя Ґрейс Морец, Льюїс Пуллман та володарка премії «Оскар» Аріана ДеБоуз. В основу сюжету фільму «Датч та Раззлехан» лягла кримінальна історія Хізер «Роззлехан» Морган та Іллі «Датча» Ліхтенштейна. Зйомки стрічки, спродюсованої студією Amazon MGM, стартують цього літа під керівництвом номінанта на премію BAFTA Джона Берда.

Про злам біржі Bitfinex

Біткоїн-біржа Bitfinex була зламана в серпні 2016 року. Зловмисники змогли вивести з торговельного майданчика величезну суму – 119 754 біткоїни, на той момент вони коштували понад $72 млн.

У лютому 2022 року жителі Нью-Йорка Ілля Ліхтенштейн та його дружина Хізер Морган були звинувачені владою США у змові з метою відмивання біткоїнів, які на той момент коштували вже $3,5 млрд.

Частину викраденого подружжям було переказано на більш традиційні фінансові рахунки та вкладено в золото, NFT та подарункові картки Walmart. Сотні мільйонів доларів було конвертованоу фіатні гроші, але 80% біткоїнів вони не встигли відмити.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Переміщення біткоїнів Bitfinex

Уряд США 28 лютого перемістив біткоїни, конфісковані в межах справи про злам біржі Bitfinex, кількома транзакціями на загальну суму $922 млн.

Перекази уряд США здійснив того ж дня, коли біткоїн уперше за два роки подолав позначку в $60 000.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024