Біткоїн-мандрівників мотивуватимуть кешбеком

Біткоїн-мандрівників мотивуватимуть кешбеком

Турагенція Travala запустила нову клієнтську програму з BTC-винагородою.

Туристична агенція Travala запустила програму «Біткоїн-кешбек» як механізм винагороди для своїх клієнтів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Нова схема винагороди Travala стала доступна поки тільки VIP-клієнтам. Генеральний директор агентства Хуан Отеро зазначив, що надання винагороди у вигляді BTC-кешбеку під час бронювання подорожей розширює привабливість використання головного цифрового активу для повсякденних платежів.

У Travala також підтвердили, що винагороди зараховуються на рахунок користувачів протягом 24 годин після завершення поїздки. Згодом клієнти можуть оплачувати інші туристичні продукти на платформі за допомогою BTC або виводити їх на гаманець, біржу чи платформу.

Відповідно до звітності, на біткоїн-платежі припадає близько 9% бронювань подорожей, зроблених на платформі. У 2023 році мандрівники витратили понад $5 млн у BTC на перельоти, готелі та розваги.

Сервіси з BTC-кешбеком

Сьогодні дедалі більше сервісів пропонують кешбеки в сатоші через Lightning Network. Зокрема, Satsback, Fold та CryptoParrot дозволяють отримувати різні бонуси й еквівалент кешбеку в сатоші. Microlancer, Mash, Stak, tippin.me та інші дозволяють виконувати різні види робіт із винагородою у сатоші. Azteco, Spendl та Bitrefill пропонують подарункові картки в сатоші на основі LN.

В останні роки біткоїн кешбек-сервіси набирають популярності як інноваційний інструмент, що дозволяє користувачам повертати частину витрачених коштів у разі покупок в інтернеті, але вже у вигляді біткоїна.

Ця тенденція відображає зростаючий інтерес до використання біткоїна не тільки як засобу збереження вартості, а й як зручного платіжного засобу у повсякденному житті. Розвиток таких послуг стимулює більш широке прийняття та інтеграцію біткоїна в роздрібній торгівлі й електронній комерції, пропонуючи споживачам додаткові стимули для використання біткоїна у звичайних покупках. Це не лише збільшує оборот біткоїна у реальній економіці, а й сприяє його подальшій демократизації, роблячи доступним ширшому колу людей.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Туроператори і BTC

Зазначимо, що із червня минулого року український туроператор Join UP! почав приймати до оплати біткоїни. Клієнти можуть розраховуватись за поїздки завдяки сервісу Whitepay, з яким Join UP! оголосив про співпрацю.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024