Tether допоможе з упровадженням Біткоїна в Узбекистані

Tether допоможе з упровадженням Біткоїна в Узбекистані

Емітент стейблкоїна USDT підписав меморандум із Національним агентством перспективних проєктів.

Компанія Tether, емітент стейблкоїна USDT, підписала меморандум про взаєморозуміння з Національним агентством перспективних проєктів (НАПП) для популяризації Біткоїна, стейблкоїнів та блокчейн-ідустрії в Узбекистані. Про це повідомляється на офіційному сайті Tether.

«Tether підписує меморандум про співпрацю з НАПП Республіки Узбекистан з метою вивчення та сприяння розвитку та прийняттю біткоїна, стейблкоїнів, технології блокчейн, P2P та токенізації цифрових активів у країні», – йдеться у повідомленні.

Ініціатива спрямована на стимулювання економічного зростання та інновацій в Узбекистані.

«Ми раді співпрацювати з НАПП для вивчення величезного потенціалу блокчейну та пірингових телекомунікаційних технологій в Узбекистані. Ця співпраця демонструє прихильність Tether до заохочення інновацій та відповідального розвитку екосистеми цифрових активів у всьому світі», – заявив генеральний директор Tether Паоло Ардоїно.

Своєю чергою, в НАПП зазначили, що в умовах триваючої цифрової трансформації як приватного, так і державного секторів Узбекистан прагне співпрацювати з Tether і залучати місцеві академічні інститути. Метою є пріоритетне створення та реалізація освітніх програм, спрямованих на поглиблення розуміння громадськістю технології блокчейн, пірингових телекомунікацій та їхнього практичного використання. Ці ініціативи покликані озброїти студентів і професіоналів належними знаннями та навичками для успішної роботи в індустрії цифрових активів.

Розвиток індустрії цифрових активів в Узбекистані

Влада Узбекистану з вересня 2023 року змінила правила ліцензування в індустрії цифрових активів, довіривши видачу ліцензій НАПП. Агентство також стежить за розміром та порядком сплати державного мита за видачу ліцензій.

Своєю чергою, глава держави Шавкат Мірзійоєв вніс зміни до кримінального та адміністративного кодексів. Наразі передбачаються покарання за незаконні дії, пов'язані зі видобутком та використанням біткоїна та криптовалют.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегія Tether

Генеральний директор компанії Tether Паоло Ардоїно нещодавно висловив думку, що незабаром більшість компаній усвідомлять потенціал біткоїна та почнуть включати цей актив у свої інвестиційні портфелі.

Згідно з останніми аудиторськими даними, емітент USDT має на своєму балансі біткоїни на $2,8 млрд.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024