Влада Китаю закликає громадян не торгувати біткоїнами

Влада Китаю закликає громадян не торгувати біткоїнами

Також державні ЗМІ рекомендують не брати участі у спотових біткоїн-ETF.

Влада Китаю попереджає жителів країни про небезпеку торгівлі біткоїнами та криптовалютами, а також закликала не брати участі у спотових біткоїн-фондах. Про це йдеться у статті державної газети Jingji Ribao Economic Daily.

Зокрема, на сторінках видання вийшла стаття про ризики інвестицій у цифрові активи, зокрема й у біткоїн. Зазначається, що влада Піднебесної продовжуватиме дотримуватися політики заборон, навіть на тлі дозволу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) заявок на запуск спотових біткоїн-фондів.

За словами юриста з Пекіна Сяо Са, радикальна заборона означає, що закордонні дилери ETF не можуть продавати ці фінансові продукти резидентам Китаю.

Повна заборона та високий інтерес

Попри жорстку регуляторну політику в Китаї, жителі країни продовжують цікавитися біткоїном і криптовалютами. Повна заборона на торгівлю та майнінг у країні існує з 2021 року, згідно з рішенням Народного банку Китаю (НБК), Верховного суду Китаю та інших регулюючих органів. Проте китайці, навіть з материкової частини, де за дотриманням законів стежать особливо уважно, знаходять способи оминати обмеження.

Біткоїн, маючи децентралізовану природу, надає користувачам можливість здійснювати транзакції в обхід традиційної банківської системи, що викликає занепокоєння у китайської влади. Крім того, ведення власної цифрової валюти центрального банку також є частиною прагнення до посилення фінансового нагляду та управління грошовим обігом, що робить Біткоїн небажаним суперником у цьому контексті.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ефіопія приймає майнерів із Китаю

Китайські майнінгові компанії після посилення регуляторних вимог у себе на батьківщині стали масово перевозити своє обладнання до Ефіопії. Так, 19 з 21 майнера, які уклали договори з енергетичною компанією Ефіопії, – з Китаю. Майнерів приваблює дешева електроенергія Ефіопії, 92% якої виробляється на гідроелектростанціях, хоча майже половина місцевих жителів живе без доступу до електрики.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024