Влада Китаю закликає громадян не торгувати біткоїнами

Влада Китаю закликає громадян не торгувати біткоїнами

Також державні ЗМІ рекомендують не брати участі у спотових біткоїн-ETF.

Влада Китаю попереджає жителів країни про небезпеку торгівлі біткоїнами та криптовалютами, а також закликала не брати участі у спотових біткоїн-фондах. Про це йдеться у статті державної газети Jingji Ribao Economic Daily.

Зокрема, на сторінках видання вийшла стаття про ризики інвестицій у цифрові активи, зокрема й у біткоїн. Зазначається, що влада Піднебесної продовжуватиме дотримуватися політики заборон, навіть на тлі дозволу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) заявок на запуск спотових біткоїн-фондів.

За словами юриста з Пекіна Сяо Са, радикальна заборона означає, що закордонні дилери ETF не можуть продавати ці фінансові продукти резидентам Китаю.

Повна заборона та високий інтерес

Попри жорстку регуляторну політику в Китаї, жителі країни продовжують цікавитися біткоїном і криптовалютами. Повна заборона на торгівлю та майнінг у країні існує з 2021 року, згідно з рішенням Народного банку Китаю (НБК), Верховного суду Китаю та інших регулюючих органів. Проте китайці, навіть з материкової частини, де за дотриманням законів стежать особливо уважно, знаходять способи оминати обмеження.

Біткоїн, маючи децентралізовану природу, надає користувачам можливість здійснювати транзакції в обхід традиційної банківської системи, що викликає занепокоєння у китайської влади. Крім того, ведення власної цифрової валюти центрального банку також є частиною прагнення до посилення фінансового нагляду та управління грошовим обігом, що робить Біткоїн небажаним суперником у цьому контексті.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ефіопія приймає майнерів із Китаю

Китайські майнінгові компанії після посилення регуляторних вимог у себе на батьківщині стали масово перевозити своє обладнання до Ефіопії. Так, 19 з 21 майнера, які уклали договори з енергетичною компанією Ефіопії, – з Китаю. Майнерів приваблює дешева електроенергія Ефіопії, 92% якої виробляється на гідроелектростанціях, хоча майже половина місцевих жителів живе без доступу до електрики.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024