Біткоїн-послуги Strike дедалі більше охоплюють Африку

Біткоїн-послуги Strike дедалі більше охоплюють Африку

Через Strike Africa користувачі отримають доступ до повного спектру Біткоїн-послуг, серед яких і Lightning.

Компанія Strike, що надає біткоїн-послуги, масштабувала бізнес в Африці, ставши доступною ще в низці країн континенту. Про це написав генеральний директор Джек Маллерс на своїй сторінці у соцмережі X.

Тепер Strike Africa буде доступний у Габоні, Замбії, Кот-д'Івуарі, Малаві, Нігерії, Уганді та Південній Африці з планами подальшого розширення у майбутньому. За допомогою цього розширення Strike прагне розв'язати унікальні фінансові проблеми, з якими стикаються багато африканських країн, зокрема високий рівень інфляції, знецінення валют і дорожнечу послуг грошових переказів.

«Strike Africa – це лише початок. Наша відданість Біткоїну ще ніколи не була такою сильною, і ми продовжуватимемо запускати нові регіони протягом усього 2024 року», – сказав Маллерс.

Через Strike Africa користувачі отримають доступ до повного спектру послуг з Біткоїном і Lightning, охоплюючи місцеві фіатні входи та виходи, можливість купувати та продавати BTC і USDT, транскордонні платежі та багато іншого. Завдяки цим пропозиціям Strike прагне надати приватним особам і компаніям швидкі, безпечні й економічно ефективні фінансові рішення.

Маллерс наголосив на важливості Біткоїна як цифрового резервного активу та засобах захисту від інфляції в африканських країнах, які переживають економічні потрясіння. Він відзначив великий вплив, який можуть чинити послуги Strike, надаючи приватним особам інструменти для захисту їхніх прав власності та збереження багатства.

Крім того, Strike Africa дозволить підприємствам відкривати рахунки й отримувати доступ до низки послуг, які відповідають їхнім потребам. Доступність API Strike дозволить розробникам створювати інноваційні біткоїн- та платіжні інструменти для клієнтів в Африці та за її межами.

Про компанію Strike

Джек Маллерс створив сервіс Strike у 2017 році, який дозволяє використовувати BTC як платіжний засіб з нульовою комісією.

Його робота зі Strike справила значний вплив на співтовариство, дозволяючи користувачам відправляти й отримувати біткоїни, а також здійснювати транзакції у традиційних валютах із низькими комісіями.

Strike вдалося інтегрувати з такими платформами, як Blackhawk, NCR та Shopify.

Раніше штаб-квартира Strike розташовувалась у Чикаго, але після посилення регуляторного тиску з боку американської влади Джек Маллерс вирішив у 2023 році перевести головний офіс компанії до Сальвадору.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Партнерство з Bitrefill

Завдяки співпраці з платформою Bitrefill компанія Strike змогла розширити функціонал свого однойменного Lightning-застосунку. Тепер користувачі Strike зможуть використовувати біткоїни для повсякденних потреб, обираючи опцію Shop with Lightning: купувати в магазинах, придбавати передплату на стрімінгові платформи або замовляти різні послуги. По суті, ця функція дозволяє користувачам витрачати біткоїни на матеріальні товари та послуги, якими можна користуватись у реальному світі.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024