Клієнти Strike тепер можуть витрачати BTC на шопінг

Клієнти Strike тепер можуть витрачати BTC на шопінг

Також у них з'явилася можливість поповнити рахунок мобільного телефону за біткоїни.

Компанія Strike розширила функціонал свого однойменного Lightning-застосунку завдяки партнерству із платформою Bitrefill. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Тепер користувачі Strike зможуть використовувати біткоїни для повсякденних потреб, обираючи опцію Shop with Lightning: купувати в магазинах, придбавати підписки на стрімінгові платформи або замовляти різні послуги. По суті, ця функція дозволяє користувачам витрачати біткоїни на матеріальні товари та послуги, якими можна користуватись у реальному світі.

Ще одним важливим доповненням цієї інтеграції є можливість поповнення рахунку мобільного телефону. Користувачі, яким потрібно поповнити рахунок мобільного телефону або допомогти іншій людині, тепер можуть використовувати свої біткоїни для цих цілей. Функціонал охоплює сплату за дзвінки, відправлення текстових повідомлень або перегляд інтернет-сторінок, якщо це підтримується оператором мобільного зв'язку користувача.

Крім того, ця інтеграція розкриває переваги Lightning Network – технології, яку також використовує Bitrefill. LN унікальна тим, що дозволяє здійснювати біткоїн-транзакції з мінімальними комісіями за короткий час.

Що потрібно знати про Strike

Strike – це оператор платіжного застосунку на основі Lightning Network, який заснував у 2017 році Джек Маллерс. Компанія випускає продукти для платіжних систем та способи взаємодії між програмами на основі API. Його вдалося інтегрувати з такими платформами, як Blackhawk, NCR та Shopify.

Раніше штаб-квартира Strike розташовувалась у Чикаго, США, але після посилення регуляторного тиску з боку американської влади Джек Маллерс у 2023 році вирішив перевести головний офіс компанії до Сальвадору.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще послуги надає Strike

У травні Strike уможливив використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах.

Також компанія розширила свою послугу Send Globally на Мексику – найбільший ринок для транскордонних платежів. За її допомогою користувачі матимуть змогу отримувати миттєві платежі на мексиканський банківський рахунок без додаткових комісій за транзакції.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024