Ledger спростить покупку BTC

Ledger спростить покупку BTC

Для цього рішення Coinbase Pay інтегрують у застосунок Ledger Live.

Виробник апаратних гаманців Ledger і біржа Coinbase оголосили про співпрацю з метою спрощення процесу купівлі біткоїнів та криптовалют і створення простішого способу переведення активів з біржі в некастодіальне зберігання. Про це повідомляє Cointelegraph

За словами команди Ledger, щоб цей процес здійснився, рішення Coinbase Pay буде інтегровано в застосунок Ledger Live. Це дозволить користувачам переказувати наявні у них активи та здійснювати угоди безпосередньо з персональних комп'ютерів чи мобільних пристроїв. Це також означає, що користувачі зможуть отримувати куплені монети прямо на свої пристрої Ledger.

Команда Ledger описала попередній процес переведення цифрових активів з біржі на самостійне зберігання як «громіздкий процес, який робив користувачів уразливими для потенційних помилок». У своїй заяві головний спеціаліст з роботи з клієнтами Ledger Ян Роджерс повідомив, що до початку співпраці купівля біткоїнів та криптовалют і переказ їх на гаманець для самостійного зберігання були «втомлюючим процесом». Однак після інтеграції Роджерс вважає, що процес спростився.

«Ця інтеграція значно полегшує користувачам криптовалют можливість купувати через Coinbase та отримувати кошти безпосередньо на некастодіальне зберігання їх у гаманці Ledger», – додав фахівець.

Про Coinbase та Ledger

Торговельний майданчик Coinbase заснували у 2012 році в США. У 2021 році він став першою компанією, керуючою біржею криптовалют, яка провела розміщення своїх акцій на фондовій біржі.

Сьогодні Coinbase – це екосистема, до якої входять найбільша у США централізована біржа цифрових валют, криптогаманець, NFT-маркетплейс, сервіс для кастодіального зберігання активів та інші продукти.

Компанія Ledger була заснована у 2014 році у Франції групою з восьми експертів з безпеки та цифрових валют. Компанія розробляє апаратні гаманці й інші рішення для блокчейну та криптовалют.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Звинувачення Ledger у порушенні конфіденційності

У грудні 2023 року розробники звинуватили виробника апаратних гаманців Ledger у порушенні конфіденційності користувачів. Зокрема, вони з'ясували, що програмне забезпечення Ledger Live відстежує своїх користувачів та збирає дані про них.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024