Argo Blockchain суттєво скоротив видобуток біткоїнів

Argo Blockchain суттєво скоротив видобуток біткоїнів

На результати роботи компанії вплинули несприятливі погодні умови у Квебеку та Техасі.

У січні вартість акцій британської майнінгової компанії Argo Blockchain впала на 8%, а видобуток біткоїнів знизився на 20%. Про це йдеться у фінзвіті компанії.

В Argo Blockchain пояснили, що видобуток монет знизився через падіння показника хешпрайсу. Через це минулого місяця компанія видобула 124 BTC (у середньому видобувала по 4 BTC на день).

Додатковим фактором, що вплинув на результати роботи компанії, стало скорочення видобутку в канадському Квебеку та американському Техасі через складні кліматичні умови.

Дохід від майнінгу в січні становив $5,3 млн, що на 19% менше порівняно з показником попереднього місяця ($6,6 млн). Станом на 31 січня на балансі компанії залишалися цифрові активи, еквівалентні 18 біткоїнам.

Про компанію Argo Blockchain

Argo Blockchain у 2019 році став першим біткоїн-стартапом, який розмістив акції на Лондонській фондовій біржі. У 2022 році компанія пережила сильну кризу, опинившись за крок від банкрутства. Вона змогла уникнути його, погодившись продати своє найбільше майнінгове підприємство Helios у Діккенс-Кантрі, штат Техас, за $65 млн. Покупцем стала Galaxy Digital.

Придбання Galaxy Digital показали, що криза в галузі стає гарною можливістю для купівлі активів за набагато нижчою вартістю.

Також у Argo з'явилася чимала заборгованість, а недостатні резерви не дозволяли зберегти стабільність протягом ведмежого тренду на ринку. Стратегічні помилки менеджменту посилили кризу Argo Blockchain, що, очевидно, спричинило відставку генерального директора Пітера Уолла, про яку він заявив у лютому 2023 року. Також з посади пішла одна з директорів та членів Ради директорів Сара Гоу та низка інших представників топменеджменту.

Для покриття боргів Argo Blockchain також продала акції на $7,5 млн. Реалізовані акції становлять близько 12% загальної капіталізації компанії, їх було продано на Лондонській фондовій біржі.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Річні показники хешпрайсу

Говорячи про показник хешпрайсу за 2023 рік, варто зауважити, що він зріс на 71%, з $59,42 PH/день до $101,78 PH/день.

На початку 2023 року цей показник знаходився на мінімумах, і більшість індикаторів вказувала на те, що протягом року він або знижуватиметься, або залишатиметься на колишньому рівні.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024