Argo Blockchain суттєво скоротив видобуток біткоїнів

Argo Blockchain суттєво скоротив видобуток біткоїнів

На результати роботи компанії вплинули несприятливі погодні умови у Квебеку та Техасі.

У січні вартість акцій британської майнінгової компанії Argo Blockchain впала на 8%, а видобуток біткоїнів знизився на 20%. Про це йдеться у фінзвіті компанії.

В Argo Blockchain пояснили, що видобуток монет знизився через падіння показника хешпрайсу. Через це минулого місяця компанія видобула 124 BTC (у середньому видобувала по 4 BTC на день).

Додатковим фактором, що вплинув на результати роботи компанії, стало скорочення видобутку в канадському Квебеку та американському Техасі через складні кліматичні умови.

Дохід від майнінгу в січні становив $5,3 млн, що на 19% менше порівняно з показником попереднього місяця ($6,6 млн). Станом на 31 січня на балансі компанії залишалися цифрові активи, еквівалентні 18 біткоїнам.

Про компанію Argo Blockchain

Argo Blockchain у 2019 році став першим біткоїн-стартапом, який розмістив акції на Лондонській фондовій біржі. У 2022 році компанія пережила сильну кризу, опинившись за крок від банкрутства. Вона змогла уникнути його, погодившись продати своє найбільше майнінгове підприємство Helios у Діккенс-Кантрі, штат Техас, за $65 млн. Покупцем стала Galaxy Digital.

Придбання Galaxy Digital показали, що криза в галузі стає гарною можливістю для купівлі активів за набагато нижчою вартістю.

Також у Argo з'явилася чимала заборгованість, а недостатні резерви не дозволяли зберегти стабільність протягом ведмежого тренду на ринку. Стратегічні помилки менеджменту посилили кризу Argo Blockchain, що, очевидно, спричинило відставку генерального директора Пітера Уолла, про яку він заявив у лютому 2023 року. Також з посади пішла одна з директорів та членів Ради директорів Сара Гоу та низка інших представників топменеджменту.

Для покриття боргів Argo Blockchain також продала акції на $7,5 млн. Реалізовані акції становлять близько 12% загальної капіталізації компанії, їх було продано на Лондонській фондовій біржі.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Річні показники хешпрайсу

Говорячи про показник хешпрайсу за 2023 рік, варто зауважити, що він зріс на 71%, з $59,42 PH/день до $101,78 PH/день.

На початку 2023 року цей показник знаходився на мінімумах, і більшість індикаторів вказувала на те, що протягом року він або знижуватиметься, або залишатиметься на колишньому рівні.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024