Соцмережа X створила акаунт для платіжного сервісу

Соцмережа X створила акаунт для платіжного сервісу

Не виключено, що до нової послуги додадуть підтримку біткоїна та криптовалют.

Соціальна мережа X (колишня Twitter), що належить бізнесменові Ілону Маску, створила спеціальний акаунт для майбутньої функції надання платіжних послуг. Про це повідомляє Cointelegraph.

Очікується, що застосунок X, який надає платіжні послуги, почне працювати вже до середини 2024 року. Однак поки що немає підтвердження, чи ця функція підтримуватиме платежі, що виходять за межі традиційних фіатних валют.

Хоча на акаунті ще немає жодного повідомлення, він має золотий значок, який вказує на те, що це перевірена організація. Крім того, на ньому є логотип X, що говорить про те, що він пов'язаний із однойменною соцмережею. На думку багатьох користувачів, не виключено орієнтацію соцмережі на цифрові активи.

Історія покупки Twitter

Відтоді, як Маск придбав Twitter у 2022 році, з'явилося безліч прогнозів щодо темпів еволюції соцмережі та потенційної інтеграції криптовалют.

Після того як Маск купив соцмережу, він заявив, що планує зробити її більш інноваційною, доброзичливою та гостинною. Він також пообіцяв послабити правила модерації контенту на платформі та зняти попередні блокування. Крім цього, мільярдер сам неодноразово заявляв, що хоче інтегрувати в соцмережу цифрові платежі.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ліцензія на операції з BTC

28 серпня 2023 року регулятори штату Род-Айленд видали компанії X ліцензію на провадження фінансової діяльності, пов'язаної зі зберіганням, відправленням та отриманням біткоїнів і криптовалют.

За словами Маска, платформа «додасть всеосяжні комунікації та можливість вести весь ваш фінансовий світ».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024