Попит на акції Marathon Digital випередив Tesla

Попит на акції Marathon Digital випередив Tesla

Щоденний обсяг торгів акціями майнінгової компанії досяг 112 млн.

Лідером торгів на американських фондових біржах у понеділок, 8 січня, виявилася майнінгова компанія Marathon Digital, випередивши багатьох технологічних гігантів. Відповідні дані надав сервіс Yahoo Finance.

Абсолютним лідером виявилася компанія Marathon Digital з обсягом 112 млн акцій на день. Завдяки цьому майнер біткоїнів з великим відривом випередив Tesla, AMD, Nvidia та Apple.

Попит на акції Marathon Digital випередив Tesla
Статистика торгів акціями компаній 8 січня. Джерело: Yahoo Finance.

Обсяг торгів Tesla, другої компанії за кількістю акцій, що торгуються у США в понеділок, становив близько 85 млн на день.

Ажіотаж на акції Marathon

Це вже не перший день, коли на акції Marathon Digital виникає ажіотажний попит. 27 грудня торговельний обсяг акцій майнінгової компанії досяг $327 млн на добу, що відповідає 105,6 млн акцій.

З початку року акції Marathon Digital зросли більш ніж на 800%, що є одним із найвищих показників серед усіх публічних компаній. Тому до кінця року закономірно сформувався рекордний попит на цінні папери майнера.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Скільки біткоїнів у Marathon Digital

За останніми даними, Marathon Digital володіє 13 726 BTC. Це найбільший показник серед усіх майнінгових компаній та другий після MicroStrategy серед публічних компаній.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024