Попит на акції Marathon Digital випередив Tesla

Попит на акції Marathon Digital випередив Tesla

Щоденний обсяг торгів акціями майнінгової компанії досяг 112 млн.

Лідером торгів на американських фондових біржах у понеділок, 8 січня, виявилася майнінгова компанія Marathon Digital, випередивши багатьох технологічних гігантів. Відповідні дані надав сервіс Yahoo Finance.

Абсолютним лідером виявилася компанія Marathon Digital з обсягом 112 млн акцій на день. Завдяки цьому майнер біткоїнів з великим відривом випередив Tesla, AMD, Nvidia та Apple.

Попит на акції Marathon Digital випередив Tesla
Статистика торгів акціями компаній 8 січня. Джерело: Yahoo Finance.

Обсяг торгів Tesla, другої компанії за кількістю акцій, що торгуються у США в понеділок, становив близько 85 млн на день.

Ажіотаж на акції Marathon

Це вже не перший день, коли на акції Marathon Digital виникає ажіотажний попит. 27 грудня торговельний обсяг акцій майнінгової компанії досяг $327 млн на добу, що відповідає 105,6 млн акцій.

З початку року акції Marathon Digital зросли більш ніж на 800%, що є одним із найвищих показників серед усіх публічних компаній. Тому до кінця року закономірно сформувався рекордний попит на цінні папери майнера.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Скільки біткоїнів у Marathon Digital

За останніми даними, Marathon Digital володіє 13 726 BTC. Це найбільший показник серед усіх майнінгових компаній та другий після MicroStrategy серед публічних компаній.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024