Гонконг – перспективний Біткоїн-хаб Азії

Гонконг – перспективний Біткоїн-хаб Азії

Регуляторні зміни у Гонконзі створюють основу для того, щоб місто стало центром азійської екосистеми біткоїна та криптовалют.

Гонконг має серйозні наміри щодо криптовалюти. Після трьох років боротьби з COVID-19 місто знову живе та процвітає, оскільки бізнесмени та туристи повертаються до фінансового центру Азії. Нові рекомендації Комісії з цінних паперів та ф'ючерсів прокладають їм шлях.

Починаючи з Гонконзького тижня фінансових технологій торік регулятори розробляли комплексний режим ліцензування цифрових активів. До цифрових активів, які регулюються за принципом «той самий бізнес, ті самі ризики, ті самі правила», тепер застосовуються подібні правила, що й до традиційних фінансових. Цього року це призвело до проривних подій у галузі, наприклад, коли ліцензована гонконзька біржа HashKey запустила програму для обміну цифровими активами, а різні традиційні фінансові установи отримали відповідні ліцензії, що дають їм змогу пропонувати роздрібну торгівлю цифровими активами.

Це стало можливим завдяки комплексній стратегії уряду Гонконгу, спрямованій на перетворення міста на популярний хаб Web3. Все почалося з мети покращити іноземні інвестиції та залучити таланти.

Уряд Гонконгу розглядає індустрію цифрових активів як рушійну силу імміграції та іноземних інвестицій у місто. Інші кроки, зроблені урядом Гонконгу в цьому напрямку, включають: оголошення низки заходів, спрямованих на залучення закордонних сімейних компаній за допомогою податкових пільг, та випуск плану, який дозволяє купувати біткоїн через відповідні біржі, який зараз перебуває на розгляді в рамках Програми інвестиційної імміграції Гонконгу.

Залучаючи іноземні інвестиції та найкращі таланти, влада міста сподівається відновити ділову впевненість та диверсифікувати цифрову економіку. Крім того, була розроблена оновлена схема імміграції для залучення високооплачуваних фахівців та іноземних випускників провідних університетів. Наразі міністр праці повідомив, що відомство отримало більше заяв, ніж очікувалося. Всі ці заходи закладуть міцнішу основу для створення у місті різноманітного кадрового резерву для цифрової економіки.

Ліцензування цифрових активів відкрило можливості для створення потужних криптовалютних компаній зі штаб-квартирою в Гонконгу. У Metalpha ми нещодавно отримали продовження ліцензії типу 4 (консультування з цінних паперів). Це дозволить нам розширити нашу діяльність у галузі консультування та аналізу, а також дозволить нам публікувати звіти про цифрові активи для кваліфікованих інвесторів. Для нас це важлива віха, яка ще раз демонструє впевненість SFC у нашому бізнес-підході.

З початку року спостерігається високий попит з боку сімейних та публічних компаній на інформацію щодо інвестування в біткоїн відповідно до вимог закону. Розумні інвестори, які не звертають увагу на наративи та негативні заголовки, отримують явні можливості для розвитку та отримання вигоди від криптовалют та Web3. Я вважаю, що все більше компаній подаватимуть заявки на отримання ліцензій для залучення інвестицій, підвищення авторитету свого бізнесу та, як наслідок, реалізації нових можливостей.

Нещодавня стаття, опублікована в Financial Times, демонструє, що Гонконг, за прогнозами, обжене Швейцарію як провідну глобальну систему транскордонного управління активами. Ці масштабні глобальні зрушення у розподілі капіталу відкривають чудову можливість для інвесторів, які придивляються до цифрових активів. У міру того, як найближчими роками правила для індустрії цифрових активів стануть чіткішими, Гонконг виділятиметься як місто, яке пропонує збалансований підхід до інновацій та оцінки ризиків.

Я впевнений, що у новому році Гонконг продовжить відігравати ключову роль у розбудові центру Web3 і складе пряму конкуренцію Сінгапуру, який раніше мав перевагу у криптосфері. І це добре. Інвестори повинні мати більше можливостей для вибору найкращих криптопроєктів чи компаній для співпраці. Що стосується клієнтів, це підвищить їхню довіру, коли вони знатимуть, що їхній постачальник послуг безпечний та відповідає вимогам регуляторів.

Це гостьовий пост Адріана Вана. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Опис концепції «натуральних грошей» і як вона пов'язана з визначенням того, що таке Біткоїн насправді. Марк Марайя 25 лютого 2024
Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024