Біткоїн дістався ринку йо-йо

Біткоїн дістався ринку йо-йо

Серія іграшок із символікою Біткоїна надійшла у продаж до мережі супермаркетів Walmart.

Фірма Collect & HODL Co, що є «дочкою» ProSnacktive Sales LLC, у співпраці з відомою компанією Duncan Toys, що займається виробництвом іграшок, оголосила про випуск обмеженої серії першого в історії йо-йо Duncan Butterfly XT на тему Біткоїна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Ми повернулися з новим виробом на тему біткоїна, який має сподобатися всім віковим категоріям. Ми співпрацюємо з культовою компанією, якій понад 90 років, Duncan Toys, щоб презентувати це всім шанувальникам біткоїнів та йо-йо. Ми націлені на те, щоб об'єднати Біткоїн із значущими брендами, які оцінять усі інвестори», – сказав засновник Collect & HODL Co Кріс Корадіні.

Біткоїн дістався ринку йо-йо

Йо-йо на тему Біткоїна можна придбати винятково у мережі Walmart.

«Біткоїн-крокси» від журналу Bitcoin Magazine

Йо-йо далеко не єдиний товар у стилістиці Біткоїна. Нещодавно Bitcoin Magazine випустив обмежену партію взуття Bitcoin Crocs. Взуття виконане в стилі Crocs і прикрашене класичним помаранчевим логотипом Біткоїна на чорному фоні.

«Як і у випадку з Біткоїном, люди багато років говорили, що Crocs мертві, і знову виявлялися неправими. Зрештою, і Біткоїн, і Crocs мають спільноти, захоплені ними. Ми хотіли ствердити цю пристрасть, випустивши «Біткоїн-крокси», щоб ними могли насолоджуватися і ті й інші», – заявив президент Bitcoin Magazine Майк Джермано.

Біткоїн дістався ринку йо-йо
Джерело: Bitcoin Magazine

Bitcoin Magazine є ексклюзивним продавцем нової колекції Bitcoin Crocs, створеної у партнерстві з Collect and Hodl.

Біткоїн має підкорити космос

Біткоїн хочуть зробити популярним не тільки на Землі, а й у космосі. Вже кілька років готується місія із запуску біткоїн-гаманця на Місяць. Аерокосмічна компанія Astrobotic Technology планувала запустити свій модуль через платний сервіс NASA Commercial Lunar Payload. Згодом до місії підключили біржу BitMEX і журнал Bitcoin Magazine. Запуск переносили вже кілька разів, коли має відбутися наступний – поки що невідомо.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024