Біткоїн дістався ринку йо-йо

Біткоїн дістався ринку йо-йо

Серія іграшок із символікою Біткоїна надійшла у продаж до мережі супермаркетів Walmart.

Фірма Collect & HODL Co, що є «дочкою» ProSnacktive Sales LLC, у співпраці з відомою компанією Duncan Toys, що займається виробництвом іграшок, оголосила про випуск обмеженої серії першого в історії йо-йо Duncan Butterfly XT на тему Біткоїна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Ми повернулися з новим виробом на тему біткоїна, який має сподобатися всім віковим категоріям. Ми співпрацюємо з культовою компанією, якій понад 90 років, Duncan Toys, щоб презентувати це всім шанувальникам біткоїнів та йо-йо. Ми націлені на те, щоб об'єднати Біткоїн із значущими брендами, які оцінять усі інвестори», – сказав засновник Collect & HODL Co Кріс Корадіні.

Біткоїн дістався ринку йо-йо

Йо-йо на тему Біткоїна можна придбати винятково у мережі Walmart.

«Біткоїн-крокси» від журналу Bitcoin Magazine

Йо-йо далеко не єдиний товар у стилістиці Біткоїна. Нещодавно Bitcoin Magazine випустив обмежену партію взуття Bitcoin Crocs. Взуття виконане в стилі Crocs і прикрашене класичним помаранчевим логотипом Біткоїна на чорному фоні.

«Як і у випадку з Біткоїном, люди багато років говорили, що Crocs мертві, і знову виявлялися неправими. Зрештою, і Біткоїн, і Crocs мають спільноти, захоплені ними. Ми хотіли ствердити цю пристрасть, випустивши «Біткоїн-крокси», щоб ними могли насолоджуватися і ті й інші», – заявив президент Bitcoin Magazine Майк Джермано.

Біткоїн дістався ринку йо-йо
Джерело: Bitcoin Magazine

Bitcoin Magazine є ексклюзивним продавцем нової колекції Bitcoin Crocs, створеної у партнерстві з Collect and Hodl.

Біткоїн має підкорити космос

Біткоїн хочуть зробити популярним не тільки на Землі, а й у космосі. Вже кілька років готується місія із запуску біткоїн-гаманця на Місяць. Аерокосмічна компанія Astrobotic Technology планувала запустити свій модуль через платний сервіс NASA Commercial Lunar Payload. Згодом до місії підключили біржу BitMEX і журнал Bitcoin Magazine. Запуск переносили вже кілька разів, коли має відбутися наступний – поки що невідомо.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024