Кити за тиждень продали біткоїнів на $2,2 млрд

Кити за тиждень продали біткоїнів на $2,2 млрд

Цей тренд свідчить скоріше про фіксацію прибутку, ніж про ведмежі настрої.

Минулого тижня великі власники біткоїнів продали близько 50 000 BTC. На це звернув увагу аналітик Алі Мартінес.

Згідно зі звітом сервісу Santiment, біткоїн-кити продали близько 50 000 BTC за тиждень, що еквівалентно $2,2 млрд.

Великі продажі слідують тренду, заданому інституційними інвесторами. В останньому звіті CoinShares наголошується, що стався відтік коштів із фондів цифрових активів на загальну суму $16 млн. Однак у компанії не бачать приводу для занепокоєння, оскільки це, швидше за все, пов'язано з фіксацією прибутку, а не зі зміною настроїв інвесторів. Цілком ймовірно, що біткоїн-кити керувалися тим самим, коли продали біткоїни на $2,2 млрд.

Santiment загалом не фіксує на ринку ведмежих настроїв, оскільки кількість прибуткових біткоїн-адрес досягла 89%, а ненульових перевищила 916 млн.

Чому компанії продають біткоїни

Біткоїн стає дедалі популярнішим серед великих інвесторів. Однак до кінця року багато компаній приймають рішення продати принаймні частину своїх біткоїнів. Головною причиною є прагнення зафіксувати прибуток, особливо коли вартість активу перебуває на піку.

Крім того, продаж біткоїнів наприкінці року може бути пов'язаний з бухгалтерськими та податковими міркуваннями. Закриваючи рік, компанії прагнуть оптимізувати свої фінансові показники, зокрема чистий прибуток. Реалізація біткоїнів дозволяє фіксувати приріст капіталу, що покращує фінансові результати компанії та може вплинути на її податкові зобов'язання.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Активність біткоїн-китів

Різні аналітичні сервіси в останні місяці фіксували активність біткоїн-китів. На тлі зростання курсу біткоїна збільшилася кількість біткоїн-транзакцій серед великих власників активу.

Наприклад, 30 листопада зі сплячої чотири роки біткоїн-адреси вивели 3623 BTC вартістю в $137 млн. Користувач накопичив цю суму з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли біткоїн у середньому коштував $6900.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024