До Квон залишається у в'язниці Чорногорії

До Квон залишається у в'язниці Чорногорії

Його термін тримання під вартою, який мав закінчитися найближчої п'ятниці, подовжили на прохання США та Південної Кореї.

Термін тримання під вартою співзасновника Terraform Labs До Квона в Чорногорії було подовжено на два місяці на прохання влади США та Південної Кореї. Про це повідомляє Bloomberg.

До Квон залишиться у в'язниці до 15 лютого. Його термін тримання під вартою мав завершитися найближчої п'ятниці. Таке рішення суд у Чорногорії ухвалив у відповідь на запит США та Південної Кореї, які хочуть притягнути підприємця до відповідальності за звинуваченнями, пов'язаними із крахом стейблкоїна TerraUSD.

Минулого тижня газета The Wall Street Journal повідомила, що Чорногорія планує екстрадувати Квона до США, пославшись на анонімні джерела, знайомі з переговорами з міністром юстиції Андрієм Міловичем.

Як відомо, Високий суд Чорногорії ухвалив, що Квон може бути екстрадований або до США, або до Південної Кореї. Наразі Квон намагається оскаржити це рішення.

Крах Terraform Labs

Крах Terraform Labs став однією з найбільш резонансних подій у світі криптовалют у 2022 році. Компанія, що стоїть за створенням стейблкоїна TerraUSD (UST) і пов'язаної з ним криптовалюти Luna, повністю втратила довіру інвесторів після того, як її алгоритмічний стейблкоїн втратив прив'язку до долара США.

Це призвело до масового продажу та обвалу цін, внаслідок чого вартість Luna впала майже до нуля. Цей інцидент викликав широке обговорення про ризики та вразливість алгоритмічних стейблкоїнів, а також необхідність суворого регулювання у сфері криптовалют. Terraform Labs та його засновники стали об'єктом розслідування за звинуваченнями у шахрайстві та зловживанні довірою інвесторів.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Розшук та вирок у Чорногорії

Інтерпол подав повідомлення з вимогою арешту До Квона у вересні 2022 року, а затримали його разом з іншим керівником Terraform Labs Хан Чанг Джуном наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Подгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубая за підробленими документами.

Суд Чорногорії 19 червня засудив До Квона до чотирьох місяців тюремного ув'язнення, визнавши його винним у підробленні документів. Суддя підтвердив, що Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, поки розглядається запит Південної Кореї.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024