Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50%

Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50%

Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі.

Капіталізація майнінгової компанії Phoenix Group під час торгів на біржі 5 грудня збільшилася на 50%. Фірма стала однією з перших публічно зареєстрованих на Близькому Сході, що займаються видобутком біткоїнів, повідомляє Cointelegraph.

Торги акціями стартували 5 грудня на фондовій біржі Абу-Дабі (ADX) на позначці 2,25 дирхама ($0,6). Ціна злетіла на 50% порівняно з ціною первинного публічного розміщення акцій (IPO) у 1,50 дирхама ($0,41).

Отримані під час IPO кошти компанія планує пустити на фінансування свого майбутнього зростання та забезпечення позитивної прибутковості для інвесторів. За словами співзасновника та генерального директора Phoenix Group Біджана Алізаде, амбіції компанії спираються на чотири стовпи: «інновації в галузі майнінгу біткоїнів, використання поновлюваних джерел енергії, передові виробничі можливості та стратегічні поглинання».

Що потрібно знати про Phoenix Group

Компанію було створено у 2015 році Біджаном Алізаде та Мунафом Алі. 10% акцій володіє конгломерат з Абу-Дабі International Holding Company. Сьогодні Phoenix є однією з найбільших компаній у близькосхідній блокчейн-індустрії. У серпні 2023 року Phoenix підписала угоду з владою Оману щодо будівництва дата-центру вартістю $300 млн.

Одним із головних аспектів концепції Phoenix є прагнення до сталого розвитку майнінгу з використанням відновлюваних джерел. За словами Алізаде, у вересні 2023 року близько 95% енергії Phoenix надходить із відновлюваних джерел, переважно від гідроелектростанцій.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як пройшло IPO

Процедура первинного публічного розміщення акцій відбулася з 16 до 18 листопада на фондовій біржі Абу-Дабі. Phoenix Group залучила за допомогою IPO $370 млн.

Акції компанії зацікавили переважно роздрібних інвесторів. Попит з їхнього боку перевищив пропозицію у 180 разів.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024