Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50%

Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50%

Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі.

Капіталізація майнінгової компанії Phoenix Group під час торгів на біржі 5 грудня збільшилася на 50%. Фірма стала однією з перших публічно зареєстрованих на Близькому Сході, що займаються видобутком біткоїнів, повідомляє Cointelegraph.

Торги акціями стартували 5 грудня на фондовій біржі Абу-Дабі (ADX) на позначці 2,25 дирхама ($0,6). Ціна злетіла на 50% порівняно з ціною первинного публічного розміщення акцій (IPO) у 1,50 дирхама ($0,41).

Отримані під час IPO кошти компанія планує пустити на фінансування свого майбутнього зростання та забезпечення позитивної прибутковості для інвесторів. За словами співзасновника та генерального директора Phoenix Group Біджана Алізаде, амбіції компанії спираються на чотири стовпи: «інновації в галузі майнінгу біткоїнів, використання поновлюваних джерел енергії, передові виробничі можливості та стратегічні поглинання».

Що потрібно знати про Phoenix Group

Компанію було створено у 2015 році Біджаном Алізаде та Мунафом Алі. 10% акцій володіє конгломерат з Абу-Дабі International Holding Company. Сьогодні Phoenix є однією з найбільших компаній у близькосхідній блокчейн-індустрії. У серпні 2023 року Phoenix підписала угоду з владою Оману щодо будівництва дата-центру вартістю $300 млн.

Одним із головних аспектів концепції Phoenix є прагнення до сталого розвитку майнінгу з використанням відновлюваних джерел. За словами Алізаде, у вересні 2023 року близько 95% енергії Phoenix надходить із відновлюваних джерел, переважно від гідроелектростанцій.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як пройшло IPO

Процедура первинного публічного розміщення акцій відбулася з 16 до 18 листопада на фондовій біржі Абу-Дабі. Phoenix Group залучила за допомогою IPO $370 млн.

Акції компанії зацікавили переважно роздрібних інвесторів. Попит з їхнього боку перевищив пропозицію у 180 разів.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024