Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд

Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд

Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару.

Суверенний фонд добробуту Катару (QIA) зацікавлений у купівлі біткоїнів на суму до $500 млрд. Про це з посиланням на радника президента Сальвадору Макса Кайзера повідомляє Bitcoin News.

«Максу Кайзеру стало відомо про те, що Суверенний фонд добробуту Катару виходить на ринок біткоїна і може бути зацікавлений у купівлі BTC на суму до $500 млрд», – сказано в повідомленні.

Біткоїн-ентузіасти в коментарях поспішили поділитися прогнозом, що якщо інформація щодо QIA підтвердиться, то курс біткоїна може зрости як мінімум до $70 000.

Що таке Суверенний фонд добробуту Катару

Суверенний фонд добробуту Катару (Qatar Investment Authority, QIA) – це державний інвестиційний фонд, створений 2005 року для управління надлишками доходів від експорту нафти та газу.

Головним завданням QIA є диверсифікація економіки Катару та мінімізація її залежності від вуглеводнів. Для цього фонд інвестує у різні сектори, серед яких нерухомість, фінанси й інші стратегічні галузі як усередині країни, так і за кордоном. QIA є одним з найбільших та найвпливовіших суверенних фондів у світі.

Що таке знецінення грошей?
Що таке знецінення грошей?
Знецінення – це дія чи процес зниження якості або цінності чогось, зокрема – гро...
Bitcoin Magazine 05 листопада 2023

Фонди та Біткоїн

Дедалі більше різних фондів по всьому світу цікавляться Біткоїном та індустрією, яка сформувалася навколо головного цифрового активу. Так, у листопаді Національний пенсійний фонд (НПФ) Південної Кореї, третій за величиною активів пенсійний фонд світу, придбав акції Coinbase на суму $19,9 млн.

Це перший випадок, коли НПФ, активи якого під управлінням наприкінці червня досягли $755 млрд, залучив у свій інвестиційний портфель цінні папери, пов'язані з біткоїном і криптовалютами.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024