Кожен четвертий американець володіє біткоїнами

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами

Дослідження Unchained свідчить про приголомшливе зростання володіння BTC серед американських інвесторів, при цьому у 2024 році визначальними будуть ясність регулювання та економічні фактори.

Unchained, відомий провайдер фінансових біткоїн-послуг, опублікував новий звіт, який демонструє сплеск володіння біткоїном серед американців. Згідно з висновками звіту, кожен четвертий американець і 55% опитаних інвесторів, визначених Unchained як ті, хто має хоча б один інвестиційний рахунок у віці від 18 до 78 років, володіють біткоїном.

Дослідження, в якому взяли участь 402 американські інвестори, показало, що 95% нинішніх власників BTC розглядають можливість збільшення своїх активів у 2024 році. Примітно, що майже половина респондентів, які не володіють BTC, заявили про сильну схильність до купівлі біткоїна наступного року.

Основні чинники, які впливають на потенційні покупки BTC у 2024 році, включають більшу нормативну ясність щодо цифрових активів: 42% нинішніх власників BTC та 35% тих, хто ще не володіє біткоїном, виділяють цей фактор. Іншими важливими чинниками є потенційне схвалення спотового біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) та очікування економічного спаду в США.

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами

Попри те, що ціна BTC впала більш ніж на 50% порівняно з піком, 79% інвесторів вважають, що BTC перевищить свій історичний максимум у 69 000 доларів. Більш ніж половина опитаних інвесторів (55%) прогнозують новий рекордний максимум для BTC у 2024 році, при цьому третина вважає, що BTC перевершить за прибутковістю готівку, золото та S&P 500.

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами

Дослідження Unchained також прогнозує значне зростання розподілу біткоїна у пенсійних портфелях. Майже половина нинішніх власників BTC мають BTC на своїх пенсійних рахунках, а ще 35% розглядають можливість його додавання до 2024 року. Серед респондентів, які не є власниками BTC і готові інвестувати в актив, 23% висловили зацікавленість у включенні BTC до своїх пенсійних рахунків.

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами

«Ми спостерігаємо приплив новачків у біткоїні, які тепер розуміють, що цей актив довговічний», – заявив Джо Келлі, співзасновник та генеральний директор Unchained. «Як показали результати опитування Unchained та активність наших клієнтів, американські інвестори прагнуть отримати або розширити доступ до біткоїна – особливо за допомогою інструментів із податковими пільгами, таких як біткоїн-IRA (індивідуальні пенсійні рахунки) від Unchained. Оскільки все більше інвесторів прагнуть відкрити або розширити свої позиції в біткоїні, Unchained планує надавати їм послуги через спільне зберігання, Unchained IRA, торгову платформу або наші рішення для спадкування».

Враховуючи, що приблизно 158 мільйонів американців мають інвестиційні рахунки, дослідження Unchained надає цінну інформацію щодо інвесторів США з похибкою 5% при 95% рівні достовірності. Опитування, проведене у цифровому форматі з 26 по 28 жовтня 2023 року, у період, коли ціна біткоїна коливалася від 33 610 до 34 977 доларів, дає переконливий прогноз настроїв та очікувань щодо BTC на 2024 рік.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024